با لابیاپلاستی می‌توانید بهداشت را بیشتر رعایت کنید

بازگشت اعتماد به نفس در رابطه جنسی با لابیاپلاستی

ساختار و شکل واژن از فردی به فرد دیگر متفاوت است. با این حال، در طول زندگی ممکن است عواملی از جمله افزایش سن، حاملگی، زایمان یا حوادث بر ظاهر لوب‌های داخلی و خارجی واژن تأثیر بگذارد. تغییر ظاهر، بد شکلی و عدم تقارن لابیاها در زنان باعث کاهش اعتماد به نفس، خجالت، ناراحتی و درد فیزیکی و جسمی هنگام روابط جنسی و فعالیت‌‌های روزمره می‌شود. علاوه بر این مسائل، بزرگ بودن و بدشکلی لوب‌های واژن منجر به تجمع باکتری، ایجاد عفونت و بوی بد در ناحیه تناسلی فرد می‌شود. خوشبختانه از طریق عمل لابیاپلاستی که یک روش ساده و کم خطر است می‌توان تمام این موارد را برطرف کرد. در این مطلب، به تأثیر لابیاپلاستی در زندگی خانم‌ها اشاره می‌کنیم.

علائم هیپرتروفی لابیا (بزرگ بودن لوب‌های واژن)

همان‌طور که تفاوت در شکل، رنگ پوست و اندام ظاهری افراد وجود دارد، تفاوت‌های ظاهری در شکل و اندازه ناحیه خارجی اندام تناسلی هم در بین افراد مختلف وجود دارد. اصطلاح هیپرتروفی لابیا غالباً برای توصیف عدم تقارن و بزرگ بودن لب‌های کوچک که حتی ممکن است از لب‌های بزرگ هم بزرگتر باشند، استفاده می‌شود. علائم هیپرتروفی لوب‌ها شامل موارد زیر است:

  • مشکلات بهداشتی: بزرگ بودن لوب‌ها و افزایش حساسیت و درد باعث عدم توانایی فرد در تمیز کردن و نظافت کامل لایه‌های پوستی و رعایت بهداشت آن می‌شود. در نتیجه، عرق و ترشحات در این ناحیه منجر به تجمع باکتری و میکروب‌ها می‌شود و در نهایت احتمال ابتلا به عفونت و قارچ در فرد افزایش می‌یابد.
  • درد و ناراحتی: لوب‌های بزرگ در طول فعالیت‌های بدنی و ورزشی به خصوص در فعالیت‌هایی که فشار بر ناحیه تناسلی بیشتر است از قبیل اسب سواری و دوچرخه سواری باعث ایجاد درد و ناراحتی می‌شود. در روابط جنسی هم ممکن است فرد احساس درد و ناراحتی داشته باشد.
  • تحریک و ایجاد حساسیت: بزرگ شدن لوب‌ها با ایجاد اصطکاک طولانی مدت با لباس زیر یا شلوار باعث تحریک پوست شده و ایجاد ناراحتی در این ناحیه می‌کند.

درمان هیپرتروفی لابیا

هیپرتروفی لابیا به خودی خود یک مشکل حاد پزشکی به حساب نمی‌آید. اگر این مشکل بر زندگی شما، لذت بردن از فعالیت‌های بدنی، روابط جنسی و رعایت بهداشت و عدم ابتلا به عفونت مزمن تأثیر منفی می‌گذارد می‌توانید برای برطرف کردن این مشکلات، تحت نظر پزشک مربوطه عمل جراحی لابیاپلاستی را انجام دهید. لابیاپلاستی نوعی جراحی زیبایی برای کاهش اندازه، تغییر شکل و بهبود ظاهر لب‌های داخلی واژن است که طی لابیاپلاستی از طریق بی‌حسی موضعی، بافت‌های اضافی لوب‌ها برداشته می‌شود.

برای آنکه در رابطه با لابیاپلاستی با لیزر بیشتر بخوانید، روی لینک آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید

نظر دهیداطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

۰۹۳۹۴۱۶۲۷۸۸

از زبان بیماران

© 2017-2019 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.