لیزر مونالیزا به چه افرادی توصیه نمی‌شود؟

در صورتی که به دلیل تغییرات هورمونی مبتلا به آتروفی واژن هستید و علائمی مثل خشکی واژن، خارش و درد هنگام مقاربت را دارید، لیزر مونالیزا تاچ روش درمانی موثری برای شما است. لیزر مونالیزا یک درمان ایده‌آل برای افرادی است که نمی‌خواهند تحت درمان‌های خطرناک جایگزینی هورمون یا جراحی‌های بزرگ قرار گیرند. لیزر مونالیزا یک روش با حداقل تهاجم است که بطرز قابل توجهی کیفیت زندگی و سلامت جنسی شما را بدون هیچ عارضه جانبی افزایش می‌دهد.

لیزر مونالیزا می‌تواند علائم آتروفی واژن را که به دنبال یائسگی، شیردهی، برداشت تخمدان‌ها یا درمان سرطان ایجاد می‌شود از بین ببرد و برای خانم‌های مبتلا به سرطان سینه و افرادی که نمی‌توانند یا نمی‌خواهند تحت درمان استروژن قرار گیرند کاملا مناسب است. همچنین در افرادی که به درمان استروژن پاسخ خوبی نمی‌دهند، لیزر مونالیزا روش ایده‌آلی برای از بین بردن علائم سندروم یائسگی است.

اما لیزر مونالیزا به چه افرادی توصیه نمی‌شود؟

هیچ محدودیت مشخصی برای درمان با لیزر مونالیزا وجود ندارد، به غیر از افرادی که مبتلا به بیماری‌های جدی سیستمیک یا موضعی هستند.

این روش ممکن است برای افراد با شرایط زیر مناسب نباشد، به همین دلیل در صورت داشتن هر یک از شرایط زیر باید با پزشک خود درباره صلاحیت درمان با لیزر مونالیزا مشورت کنید:

  • افراد دارای ضایعات واژینال، ضایعات گردن رحم و سایر ضایعاتی که تشخیص داده نشده‌اند
  • خانم‌های مبتلا به عفونت واژینال فعال (کاندیدیازیس، هرپس تناسلی و …)
  • افراد با سابقه جراحی ترمیمی لگن
  • افراد با سابقه مشکلاتی در روند بهبودی یا شکل‌گیری کلوئید قابل توجه
  • افراد مبتلا به ترومبو آمبولی یا مشکلات انعقادی
  • سابقه تابش اشعه به بافت واژن یا کولورکتال
  • لیزر مونالیزا همچنین برای خانم‌های باردار و تا ۳ ماه بعد از زایمان توصیه نمی‌شود

اگر می‌خواهید در مورد رفع شلی و افتادگی واژن با لیزر مونالیزا مطالعه کنید روی لینک آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای مشاوره با ما در تماس باشید.

نظر دهیداطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

از زبان بیماران

© 2017 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.