سفید کردن واژن با لیزر مونالیزا برگشت‌پذیر است؟

لیزر مونالیزا

لیزر مونالیزا یک روش درمانی طبیعی و غیرتهاجمی است که می‌تواند جایگزین جراحی سنتی و درمان با هورمون جایگزین شود. این روش درمانی قادر است تا با اثرات پیری در ناحیه واژن مقابله کند. لیزر مونالیزا به آرامی روی بافت‌های مخاط واژن عمل می‌کند و با تحریک تولید کلاژن، موجب جوان‌سازی بافت واژن می‌شود. این روش درمانی نوین که بی‌درد و ایمن است، مخاط واژن را مجددا فرم داده، افتادگی آن را اصلاح می‌کند و کشسانی و هیدراسیون آن را بازیابی می‌کند. لیزر مونالیزا به شما کمک می‌کند تا دوباره اعتماد به نفس خود را به دست آورید و مجددا لذت جنسی را با شریکتان کشف نمایید.

لیزر مونالیزا چگونه عمل می‌کند؟

لیزر مونالیزا از تکنولوژی پیشرفته لیزر CO2 برای تحریک جوان‌سازی بافت واژن استفاده می‌کند. لیزر مونالیزا با تخریب دیواره‌های شکننده واژن و مجبور‌کردن بدن به ساخت کلاژن قویتر جدید که موجب بهبود جریان خون در ناحیه می‌شود، جوانسازی واژن را انجام می‌دهد. سفید‌‌کردن واژن به کمک لیزر فرایندی است که طی آن پوست واژن یا اطراف آن روشن می‌شود. در اثر این امر، فرد از رنگدانه‌های تیره خلاص شده و بافت‌های حساس کلاژن و جوان‌سازی مجدد تحریک می‌شوند. این بافت‌ها به دلایل مختلفی کارکرد خود را از دست داده‌اند. این امر تولید روان کننده‌های دیواره واژن به نام “گلیکان” را تحریک می‌کند و pH ناحیه را به منظور جلوگیری از عفونت واژینال پایدار می‌کند. نتیجه این است که بافت دیواره بالا کشیده می‌شود. تمام این فرآیند برای بدن طبیعی است. این روش تنها ۲۰ تا ۳۰ دقیقه طول می‌کشد، بدون درد است و نتایج آن پس از اولین جلسه قابل مشاهده است.

ماندگاری نتایج لیزر مونالیزا چقدر است؟

روش درمان با لیزر مونالیزا یک تکنیک بازنشانی است؛ لذا ماندگاری نتایج آن و عدم بازگشت مجدد آن (از جمله سفید کردن واژن) به بیمار بستگی دارد. این ماندگاری می‌تواند با استفاده از کرم‌های استروژن و سایر HRT‌های مناسب، طولانی‌تر شود. به نظر می‌رسد که در نتیجه‌ی کلاژن‌سازی، نتایج تا ۱۲ ماه بهتر شوند. بنابراین بیشتر بیماران انتخاب می‌کنند که هر ساله یک جلسه درمان انجام ‌دهند. درمان اولیه باید در یک دوره ۳ جلسه‌ای به فاصله یک ماه انجام بگیرد. بسیاری از بیماران در عرض دو هفته بهبودی خود را احساس می‌کنند، اما اثرات حقیقی تا ۶ هفته بعد از درمان اولیه آغاز نمی‌شود. این مدت زمانی است که بدن به معنای واقعی پروسه کلاژن‌سازی را آغاز می‌کند.

لیزر مونالیزا چه نشانه‌هایی را درمان می‌کند؟

هر زنی که زایمان طبیعی داشته است، به شما می‌گوید که یکسری موارد مثل قبل نیستند؛ به علاوه، نیمی از زنان یائسه از نشانه‌های مرتبط با واژن رنج می‌برند. به علاوه، زنانی که تحت شیمی‌درمانی قرار گرفتند تا تولید استروژن متوقف شود، یا هیسترکتومی کامل (درآوردن کامل رحم) یا رادیوتراپی ناحیه واژن داشته‌اند، از این نشانه‌ها رنج می‌برند. لیزر مونالیزا با جوان‌سازی واژن طیف وسیعی از نشانه‌ها را که شامل موارد زیر می‌شوند، درمان می‌کند:

  • خشکی واژن
  • آتروفی واژن
  • خارش واژن
  • ناراحتی و درد حین برقراری رابطه جنسی
  • کاهش تحریک جنسی واژینال
  • عفونت ادراری مکرر
  • عفونت‌های مکرر واژینال
  • روشن کردن (سفیدکردن) واژن

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با لیزر مونالیزا روی لینک زیر کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید.

نظر دهیداطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

۰۹۳۹۴۱۶۲۷۸۸

از زبان بیماران

© 2017-2019 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.