چه نکاتی را باید بعد از لیزر مونالیزا رعایت کرد؟

نکات مهم در لیزر مونالیزا

لیزر مونالیزا روش بسیار موثری جهت بهبود سلامت واژن و دارای تاییدیه FDA (سازمان غذا و داروی آمریکا) است. این روش درمانی جدید به تمام افرادی که دچار آتروفی واژن و همچنین مقاربت‌های دردناک هستند، کمک می‌کند تا سلامت واژن خود را بازیابند. روش درمانی لیزر مونالیزا که روشی غیرجراحی و غیرتهاجمی است باعث می‌شود که کلاژن، الاستین و عروق واژن بازیابی و ترمیم شوند و در نتیجه آن، مشکلاتی همچون خشکی واژن، خارش و سوزش واژن، سوزش هنگام ادرار کردن و ترشحات غیرطبیعی واژن نیز درمان شود. از دیگر مزایای لیزر مونالیزا، بهبود کنترل مثانه و همچنین افزایش تحریک‌پذیری واژن است که باعث افزایش میل جنسی و بهبود رابطه جنسی می‌شود. با استفاده از لیزر مونالیزا می‌توانید انرژی و هیجانات جنسی خود را بازیابید.

روند درمانی لیزر مونالیزا در کمتر از ۵ دقیقه انجام می‌گیرد. در این روش، لیزر به آرامی با انرژی مورد نیاز برای تولید کلاژن جهت بازیابی بافت سالم تابانده می‌شود. لیزر مونالیزا روشی غیر تهاجمی، سریع، بدون درد، بدون نیاز به بیهوشی و با نتایج قابل قبول است. بیشتر بیماران بعد از انجام پروسه درمانی با لیزر مونالیزا احساس خوبی دارند و بلافاصله بعد از انجام درمان به زندگی عادی و فعالیت‌های روزانه خود بازمی‌گردند. با آنکه روش درمانی لیزر مونالیزا نیاز به دوران نقاهت خیلی کوتاه مدتی دارد اما رعایت چند نکته‌ بعد از انجام درمان، توسط پزشکان توصیه شده است که در ادامه به این موارد اشاره خواهیم کرد.

  • به مدت ۴۸ ساعت پس از انجام لیزر مونالیزا، از برقراری رابطه جنسی خودداری کنید.
  • به مدت ۲۴ ساعت پس از انجام لیزر مونالیزا، دوش نگیرید و برای شستشوی واژن از آب داغ استفاده نکنید.
  • به مدت سه تا چهار روز پس از لیزر مونالیزا، از فعالیت فیزیکی شدید مانند ورزش و بلند کردن اجسام سنگین خوداری کنید.
  • از پوشیدن شلوارهای تنگ خودداری کنید.
  • در صورت تجویز دارو توسط پزشک متخصص، داروهای خود را با دقت مصرف کنید.
  • جلسات درمانی بعدی خود را با پزشک هماهنگ کنید.

اگر می‌خواهید در رابطه با لیزر مونالیزا بیشتر بدانید روی لینک آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید.

نظر دهیداطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

از زبان بیماران

© 2017-2019 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.