لیزر مونالیزا چه تاثیراتی بر روی واژن می‌گذارد؟

کاربردهای لیزر مونالیزا

لیزر مونالیزا روشی بدون درد است که برای جوانسازی و احیای دوباره عملکرد واژن به کار می‌رود. در این روش، از لیزر فرکشنال کربن دی اکسید استفاده می‌شود که سالیان زیادی است که این انرژی لیزر توسط جراحان پلاستیک نیز مورد استفاده قرار گرفته و بسیار ایمن است. لیزر مونالیزا برای کاهش علائم خشکی واژن، سوزش واژن، تحریک و خارش واژن و همچنین درد هنگام رابطه جنسی در زنان که به علت آتروفی واژن و میزان پایین استروژن طبیعی اتفاق می‌افتد، مورد استفاده قرار می‌گیرد. بسیاری از زنان بعد از یائسگی دچار آتروفی واژن می‌شوند که در این شرایط، سطح استروژن کاهش می‌یابد و این امر موجب نازک شدن و افزایش حساسیت بافت دیواره واژن، از دست دادن باکتری‌های مفید (پروبیوتیک) و افزایش باکتری‌های بیماری‌زا می‌شود.

در روش لیزر مونالیزا ، پروب لیزر وارد واژن می‌شود و پالس‌های کم انرژی لیزر را مستقیما به بافت دیواره واژن می‌تاباند. این انرژی ملایم لیزر وارد دیواره واژن می‌شود و با ایجاد کلاژن جدید و بهبود گردش خون در آن ناحیه، قابلیت ارتجاعی بودن واژن را افزایش می‌دهد و باعث بازگشت عملکرد طبیعی واژن می‌شود. با استفاده از لیزر مونالیزا می‌توانید سلامت واژن را بهبود بخشید و کیفیت زندگی خود را افزایش دهید. این روش درمانی عملا بدون درد است، در مطب پزشک قابل انجام بوده و تنها ۵ تا ۱۰ دقیقه زمان‌ می‌برد. پزشک شما بهترین برنامه درمان را به طور خاص برای شرایط و وضعیت بدنی شما مشخص می‌کند. لیزر مونالیزا روشی غیرتهاجمی و بدون درد است که با حداقل عوارض جانبی از ایمن‌ترین روش‌ها به شمار می‌رود. این روش درمانی نیازی به بیهوشی ندارد و یک راه درمانی بدون نیاز به دارو است که برای تمام زنان قابل انجام است. همچنین این روش یک راه درمانی غیر هورمونی برای کسانی است که سرطان سینه داشته‌اند.

بسیاری از افراد پس از انجام اولین جلسه درمان لیزر مونالیزا ، احساس بهبودی در واژن خود می‌کنند اما در اکثر بیماران نتیجه‌ و بهبودی کامل پس از گذراندن سه جلسه‌ درمان حاصل می‌شود.

اگر می‌خواهید درباره لیزر مونالیزا بیشتر بدانید، روی لینک آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید.

نظر دهید



اطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

۰۹۳۹۴۱۶۲۷۸۸

از زبان بیماران

© 2017-2019 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.