بهترین روش برای رفع تیرگی واژن

رفع تیرگی واژن با لیزر

بیشتر زنان برای رفع تیرگی واژن از لیزر استفاده می‌کنند. تیره شدن واژن می‌تواند ناشی از پیری، عفونت باکتریایی، تغییرات هورمونی یا ژنتیکی باشد. همچنین ممکن است پس از برداشتن مو در ناحیه تناسلی ایجاد شود. تیرگی واژن بدون عارضه است اما اگر برای فرد ایجاد ناراحتی کند ممکن است بر روی اعتماد به نفس و زندگی جنسی فرد تاثیر بگذارد. رفع تیرگی واژن از طریق لیزر مونالیزا بدون درد و ایمن است و نتایجی طولانی مدت و مثبتی را ایجاد می‌کند. قبل از انجام لیزر، پزشک متخصص به شما مشاوره می‌دهد و بررسی می‌کند که آیا این روش برای شما بی‌خطر است یا خیر.

برای رفع تیرگی واژن از طریق لیزر مونالیزا از بیهوشی موضعی برای بی‌حس کردن نواحی که باید مورد درمان قرار بگیرد، استفاده می‌شود.

در این روش درمانی، متخصص با استفاده از لیزر کریستال کربن CO2 در مناطق آسیب دیده تولید کلاژن را بیشتر کرده و منجر به رفع تیرگی واژن می‌شود. مدت زمان و تعداد جلسات استفاده از این روش به نوع پوست فرد بستگی دارد. مراقبت بعد از انجام لیزر مونالیزا حائز اهمیت است. دوره بهبودی در این روش کوتاه است و توجه به توصیه‌های پزشک متخصص برای بهبود سریع و گرفتن نتایج بهتر ضروری است. تجهیزات پزشکی مورد استفاده در این روش نقش بسیار مهمی برای ایجاد نتایج بهتر ایفا می‌کند. پس از درمان، درجه خفیفی از تحریک پوست ممکن است ایجاد شود. احساس سوزش خفیف و خارش تا چند روز پس از درمان وجود دارد. در این مواقع پماد تجویز می‌شود. بیماران معمولا بعد از یک یا دو روز به انجام فعالیت‌های روزانه خود باز می‌گردند. بعد از رفع تیرگی واژن باید تا چند هفته از انجام فعالیت‌های بدنی شدید اجتناب کرد. خطر عود و حتی افزایش رنگدانه پس از درمان وجود دارد و از این رو مراجعه به مراکز تخصصی که در آن پزشکان با تجربه حضور دارند، حائز اهمیت است.

اگر می‌خواهید در مورد سفید کردن واژن با روش لیزر مونالیزا بیشتر مطالعه کنید روی لینک آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید.

نظر دهیداطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

از زبان بیماران

© 2017-2019 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.