درمان گشادی واژن با لیزر مونالیزا تاچ

زایمان طبیعی موجب کشیده شدن لایه پوشاننده واژن و کانال زایمان می‌شود که استحکام و مقاومت دیواره واژن را کاهش می‌دهد و موجب افتادگی و گشادی واژن می‌شود. این حالت همراه با درد حین رابطه جنسی است که در مواردی موجب مشکلاتی مثل بی‌اختیاری ادرار و حتی مشکلاتی در اجابت مزاج نیز می‌شود. جوانسازی واژن به کمک لیزر مونالیزا تاچ یک فرایند ایمن و بسیار موثر برای درمان گشادی واژن به دنبال زایمان طبیعی یا افزایش سن است. سفت کردن عضلات و دریچه‌های واژن به کمک لیزر مونالیزا تاچ موجب کنترل بهتر بر قدرت انقباض عضلات ناحیه واژن و در نتیجه افزایش لذت جنسی و از بین رفتن پرولاپس و بی‌اختیاری ادرار می‌شود. درمان گشادی واژن با لیزر مونالیزا تاچ بویژه در زنان جوان پس از زایمان طبیعی بطرز چشمگیری در تقویت و بهبود الاستیسیته واژن نقش دارد و موجب کاهش چشمگیر آسیب حین زایمان بعدی نیز می‌شود.

در درمان گشادی واژن ، انرژی لیزر از طریق یک پروب به داخل واژن اعمال می‌شود و به این ترتیب فقط سلول‌های داخل واژن در معرض تابش لیزر هستند. فرایند درمان گشادی واژن هیچ دردی ندارد، با این حال در صورتی که بخواهید اطراف واژن نیز همانند کانال واژنی جوانسازی شود فرایند اندکی حساس‌تر خواهد بود. طی درمان گشادی واژن ، انرژی لیزر مونالیزا تاچ سلول‌های واژن را وادار به بازسازی می‌کند به طوری که سلول‌های سالم در محل تابش لیزر تولید می‌شوند. لیزر همچنین موجب تولید کلاژن و الاستین که از اجزای اصلی یک بافت سالم است می‌شود. بهبود خون‌رسانی به واژن از دیگر اثرات لیزر مونالیزا تاچ است که موجب جوانسازی واژن می‌شود. به این ترتیب طی درمان گشادی واژن ، بافت واژن مستحکم‌تر و تنگ‌تر شده و انعطاف بیشتری نیز پیدا خواهد کرد.

تاثیر درمان گشادی واژن با لیزر مونالیزا تاچ تنها پس از چند روز از اولین جلسه درمان قابل مشاهده است، با این وجود معمولا انجام ۳ جلسه برای نتیجه طولانی مدت و بهتر جهت درمان گشادی واژن توصیه می‌شود.

اگر می‌خواهید در مورد جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا مطالعه کنید روی لینک آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای مشاوره با ما در تماس باشید.

نظر دهیداطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

از زبان بیماران

© 2017 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.