با این روش واژن خود را جوان کنید

با این روش واژن خود را جوان کنید
سندروم شل شدگی واژن (VRS)، به از دست دادن ساختارهای واژن اطلاق می‌شود. این سندروم پس از زایمان (به خصوص زایمان‌های متعدد) و افزایش سن (رسیدن به دوره یائسگی) به وجود می‌آید. هیسترکتومی و جراحی‌های لگن نیز می‌تواند باعث ایجاد این سندروم شود. با این حال زایمان‌های متعدد از مهمترین دلایل ایجاد این سندروم هستند. این موضوع سبب می شود تا زوجین هنگام داشتن رابطه جنسی، احساس رضایت و لذت کمتری داشته باشند. حتی با انجام ورزش منظم هم تونیسیته عضلات واژن به حالت اولیه برنمی‌گردد.
جوانسازی واژن به درمان سندروم VRS اطلاق می‌شود که طی آن تونیسیته عضلات واژن تقویت و ظاهر آن زیباتر می‌شود. واژینوپلاستی لیزری یکی از به روزترین روش‌های درمان با تهاجم پایین، ریکاوری سریع و بدون درد و خونریزی است. لیزر فقط بر روی پوشش سطحی ناحیه اثر کرده و به بافت های زیرین آسیبی نمی رساند. همچنین مدت جلسه جوانسازی واژن با ليزرهاى نوين نیز کوتاه است. بهترين سن برای انجام ليزر واژن بين ٣٠ تا ٥٥ سال است.
به طور کلی جوانسازی واژن شامل موارد زیر است:

  • تنگ کردن واژن با لیزر: ماندگاری اثر تنگ كنندگى ليزر واژن معمولا دو سال است. این عمل سرپایی بوده و نیاز به مراقبت های پس از عمل به جز عدم مقاربت تا یک هفته ندارد.
  • لابیاپلاستی: در این روش لبه های خارجی و داخلی واژن کوچک می شوند که در شکل ظاهری ناحیه تناسلی تاثیر به سزایی دارد. اين عمل بدون خونريزى است و به صورت سرپايي انجام مي شود.
  • برطرف کردن تیرگی پوست واژن: با استفاده از لیزر جوانسازی واژن می‌توان لبه‌های تیره و شل شده ناحیه تناسلی، پوست واژن و اطراف آن و كشاله ران را تا چند درجه روشن تر کرد.

نظر دهیداطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

۰۹۳۹۴۱۶۲۷۸۸

از زبان بیماران

© 2017-2019 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.