اصلاح تغییرات واژینال بعد از یائسگی با لیزر مونالیزا

دوران بعد از یائسگی زمانی است که دوره یائسگی فرد کامل شده است. گرچه بسیاری از علائم ناراحت کننده دوران یائسگی معمولا در دوران بعد از یائسگی کاهش یافته یا بطور کامل از بین می‌رود، اما بعضی علائم جدید ممکن است ظاهر شوند. علائم بعد از یائسگی عبارتند از گرگرفتگی، خشکی واژن، خارش و سوزش واژن، مقاربت دردناک، اضطراب، نوسانات خلقی، افسردگی و کاهش میل جنسی. همه خانم‌ها بعد از یائسگی این علائم را ندارند، اما بیش از ۴۰% آن‌ها دچار سندروم بعد از یائسگی و ابتلا به برخی از این علائم می‌شوند.

درمان‌های مختلفی برای مقابله با علائم روانی بعد از یائسگی وجود دارد، اما تا چند سال اخیر درمان مناسب و موثری برای اصلاح تغییرات واژینال بعد از یائسگی وجود نداشت. لیزر مونالیزا تاچ یک روش درمانی جدید است که از آخرین تکنولوژی‌ها برای مقابله با پیری مخاط واژن و بازسازی سلامت واژینال استفاده می‌کند. درمان علائم بعد از یائسگی با لیزر مونالیزا نه تنها یک روش کم تهاجمی است، بلکه نتایج پایدار و طولانی مدتی را فراهم می‌آورد. لیزر مونالیزا از پیشرفته‌ترین تکنیک‌های جوانسازی و از یک منبع لیزر CO2 برای بازسازی شرایط آتروفی در ناحیه واژن استفاده می‌کند. این روش درمانی برخلاف درمان‌های دارویی روی سلامت کلی بدن شما اثر مخربی نمی‌گذارد و به سادگی فقط منطقه مد نظر را درمان می‌کند. با توجه به اینکه بافت واژن بعد از یائسگی ممکن است دچار هیدراتاسیون شود احساس خارش، خشکی یا سوزش و درد حین رابطه جنسی می‌تواند ایجاد شود. بهبود این حالت بعد از یائسگی با لیزر مونالیزا بخوبی ممکن شده است.

لیزر مونالیزا آتروفی واژن و علائم ناراحت کننده همراه آن را با بازسازی فیبرهایی که با افزایش سن ضعیف شده‌اند و با تولید کلاژن جدید در بافت واژن درمان می‌کند و به این ترتیب حجم مخاط واژن بعد از یائسگی با لیزر مونالیزا تنظیم می‌شود. تغییر شکل بافت واژن و بازسازی انعطاف و هیدراتاسیون واژن بدون درد و بلافاصله با لیزر مونالیزا حاصل می‌آید.

درمان علائم بعد از یائسگی با لیزر مونالیزا به کمک D-Pulse انجام می‌شود که یک تکنولوژی خاص برای درمان دیواره‌های مخاطی واژن است. عملکرد آن به صورتی است که مقدار دقیق گرما را برای تاثیرگذاری روی بافت ایجاد می‌کند، به این ترتیب بازسازی بافت واژن بدون آسیب به دیواره‌های واژن و با مقدار مناسب انرژی لیزر انجام می‌شود.
لیزر مونالیزا یک روش مناسب برای همه خانم‌هایی است که در دوران بعد از یائسگی قرار دارند. همچنین این روش در افرادی که در نتیجه هیسترکتومی یا درمان سرطان سینه دچار علائم بعد از یائسگی شده‌اند بسیار موثر است.
بهبود علائم بعد از یائسگی با لیزر مونالیزا بعد از اولین جلسه درمانی دیده می‌شود، اما برای کسب بهترین نتیجه انجام ۳ جلسه درمانی با فاصله ۱۸ هفته از هم توصیه می‌شود.

اگر می‌خواهید در مورد علل خشکی واژن و درمان آن با لیزر مونالیزا مطالعه کنید روی لینک آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای مشاوره با ما در تماس باشید.

نظر دهیداطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

از زبان بیماران

© 2017 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.