کاربردهای مختلف لیزر مونالیزا تاچ

لیزر مونالیزا تاچ را امتحان کنید

لیزر مونالیزا تاچ یک درمان غیر تهاجمی و بدون جراحی است که برای درمان آتروفی‌های واژن از سال ۲۰۱۳ توسط متخصصین زنان در استرالیا مورد استفاده قرار گرفته است. درمان آتروفی واژن در یک پروسه ۵ دقیقه‌ای ساده انجام می‌گیرد که در طول آن، مقدار مشخصی گرما با انرژی خاص به بافت واژن تابانده می‌شود و سلول‌های آن را برای تکثیر تحریک می‌کند و قوام بافت دیواره واژن و عروق خونی آن را بازسازی می‌نماید. لیزر مونالیزا تاچ نسبت به گزینه‌های درمانی ارائه شده فعلی، مزایای بسیاری دارد زیرا در این روش، مشکلات مربوط به آتروفی واژن به سادگی برطرف می‌شود. همچنین لیزر مونالیزا تاچ اثر ماندگارتر و طولانی‌تری نسبت به سایر روش‌های درمانی دارد. از طرفی با به کارگیری تکنیک‌های نوین، گزینه بسیار مؤثری برای افرادی است که با روش‌های قبلی درمان نشده‌اند.

اگرچه لیزر مونالیزا تاچ تحول عظیمی را در درمان بیماری‌های مربوط به دستگاه تناسلی و مشکلات دستگاه ادراری ایجاد کرده است اما این روش در درمان بسیاری از بیماری‌های مختلف دیگر همچون جوانسازی پوست، حذف موهای زائد و حتی سرطان نیز مؤثر است. یکی از بیشترین کاربردهای لیزر مونالیزا تاچ برای احیای بافت واژن بدون استفاده از درمان هورمونی است که برای افراد مبتلا به سرطان سینه یا افرادی که جراحی هیسترکتومی انجام داده‌اند و نمی‌توانند تحت درمان‌های هورمونی قرار گیرند، بسیار مناسب است. از دیگر کاربردهای لیزر مونالیزا تاچ برای درمان اختلالات مربوط به دستگاه تناسلی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آتروفی واژن (حالتی است که در آن کلاژن و الاستیسیته دیواره‌‌های واژن کاهش می‌یابد و موجب نازک شدن دیواره واژن می‌شود که به راحتی خونریزی می‌کند و می‌تواند منجر به احساس درد حین مقاربت جنسی شود)
  • خشکی واژن
  • گشادی واژن
  • خارش و تحریک‌پذیری واژن
  • ناراحتی، سوزش و درد هنگام مقاربت
  • عفونت‌های مکرر واژن
  • بی‌اختیاری ادرار
  • اسکار ناشی از آسیب‌های هنگام زایمان طبیعی
  • دردهای شدید هنگام قاعدگی

همچنین لیزر مونالیزا تاچ می‌تواند با اثرگذاری بر روی لابیاهای واژن، سوزش و خشکی را در بافت خارجی واژن نیز برطرف نموده و ظاهری زیباتر و باقوام‌تر به ناحیه تناسلی بدهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با لیزر مونالیزا روی لینک زیر کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید.

نظر دهیداطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

۰۹۳۹۴۱۶۲۷۸۸

از زبان بیماران

© 2017-2019 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.