حقایق جالبی در مورد مجرای عشق ورزی خانم ها

بافت واژن طوری ساخته شده است که الاستیک باشد و بتواند برای دخول آلت تناسلی مرد و همچنین زایمان به اندازه کافی باز شود. در طول تحریک جنسی خانم ها و برقراری روابط جنسی، تغییرات فوق العاده ای در مجرای کانال واژن ایجاد می شود که لذت جنسی را به همراه دارد.

چگونه واژن، درست به اندازه آلت تناسلی مرد، باز می شود؟

هنگام برانگیختگی جنسی خانم ها، جریان خون در واژن بالا می رود و چین خوردگی های مخاطی واژن، مایعی ترشح می کنند که باعث لوبریکاسیون واژن می شود. این چین خوردگی ها، در حالت آرامش و عدم انقباض فرو می روند و تا خوردگی های آن، باز می شوند. در نتیجه فضای کافی به اندازه ورود آلت تناسلی همسر به داخل واژن (به هر اندازه ای که باشد)، ایجاد می شود. آلت تناسلی همسر هر اندازه ای که باشد، از اندازه سر نوزاد کوچک تر است؛ بنابراین بعد از تحریک و لوبریکاسیون کافی، وارد شدن آلت تناسلی مرد به داخل واژن، باعث گشادی دائمی آن نمی شود.

لوبریکاسیون را جدی بگیرید

ممکن است واژن به اندازه کافی، لوبریکاسیون طبیعی ایجاد نکند؛ این موضوع علت های مختلفی از جمله تغییرات هورمونی و افزایش سن دارد. در این حالت، خانم ها برای پیشگیری از ایجاد تورم و درد هنگام دخول، باید به دنبال استفاده از لوبریکاتورها باشند. استفاده از لوبریکاتورهای روغنی، به خصوص انواع طبیعی آن مانند روغن نارگیل خالص، بسیار مفید است.

استفاده از روغن نارگیل خالص، برای خانم هایی که دچار خشکی واژن ناشی از یائسگی هستند، فواید زیادی دارد. این محصول، یک مرطوب کننده بی نظیر و کاهش دهنده التهاب واژن است. بسیاری از خانم هایی که از خشکی واژن، حساسیت واژن و حساسیت مهبل رنج می برند، با روغن نارگیل نتیجه گرفته اند.

روش جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا (ایزر واژن)، روش مؤثر، آسان و کم هزینه دیگری برای درمان دائمی خشکی واژن است. این تکنیک اغلب در سه جلسه درمانی و با فواصل دو هفته ای، انجام می شود. دکتر صفارزاده با بیش از ۲۰ سال تجربه کار با دستگاه لیزر مونالیزا، آماده یاری رساندن به خانم ها در این زمینه هستند.

منبع

http://www.thealternativedaily.com/sex-vagina-size/

 

نظر دهیداطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

۰۹۳۹۴۱۶۲۷۸۸

از زبان بیماران

© 2017-2019 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.