جوانسازی واژن با لیزر؛ هزینه کمتر، امنیت بیشتر

بدن انسان در اثر عوامل مختلف، دچار تغییراتی می شود؛ بعضی از این تغییرات ممکن است برای شخص خوشایند نباشند. یکی از تغییراتی که خانم ها با افزایش سن و زایمان با آن رو به رو می شوند، تغییر در بافت واژن است. وقتی این تغییرات مشکل ساز شوند، خانم ها به دنبال راه هایی برای رفع مشکلات خواهند بود. مشکلاتی که در اثر تغییر در بافت واژن به خانم ها تحمیل می شود، متنوع هستند. یکی از این مشکلات، گشاد شدن واژن و شل شدن بافت های اطراف آن است.

عمل جوانسازی واژن یا واژینوپلاستی، به عنوان روشی برای درمان گشادی واژن مطرح است. تمام انواع جراحی ها، شرایط خاصی را برای بیمار ایجاد می کنند که پیش از تصمیم به انجام جراحی، بهتر است در مورد آن ها تحقیق کرد. برای تصمیم گیری در مورد انجام جراحی، به هیچ عنوان نباید عجله داشت. ابتدا اطلاعات کافی کسب کنید و آگاهی خود را در مورد مزایا و معایب انواع روش های جوانسازی واژن و همچنین هزینه جوانسازی واژن افزایش دهید.

عمل تنگ کردن واژن، با خطراتی همراه است

باید در نظر داشت که روش های جراحی خالی از خطر نیستند. واژن خانم ها بافت بسیار حساسی است و بریدن و جراحی آن می تواند مشکلات پیش بینی نشده ای برای آن ایجاد کند. عمل تنگ کردن ممکن است تحریک پذیری واژن را کم کند و باعث کاهش لذت جنسی خانم ها شود. عمل جوانسازی واژن همچنین احتمال عفونت ایجاد می کند و ممکن است باعث مشکلات بیشتری در آینده شود.

هزینه جوانسازی واژن با روش جراحی

هزینه عمل جوانسازی واژن یا واژینوپلاستی، موضوع دیگری است که پیش از جراحی باید در مورد آن اطلاعات کسب کرد. جراحی واژینوپلاستی یکی از جراحی های گران قیمت محسوب می شود. هزینه عمل جوانسازی واژن بیش از ۱۰ برابر لیزر جوانسازی واژن است. علاوه بر بالا بود هزینه جوانسازی واژن با جراحی، این جراحی نوعی جراحی پلاستیک به شمار می رود و بیمه هزینه آن را پرداخت نمی کند.

با وجود خطرات و هزینه جوانسازی واژن با جراحی، اگر همچنان مایل به رفع مشکلات واژینال هستید، روش های کم تهاجمی دیگری نیز به این منظور وجود دارند که می توان آن ها را امتحان کرد. جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا نه تنها هزینه بسیار پایین تری نسبت به جراحی دارد، درد و خطرات عمل جوانسازی واژن را نیز ایجاد نمی کند.

با کمی حوصله و زمان گذاشتن برای تحقیق بیشتر، خانم ها می توانند روش مناسب تری با تأثیرگذاری بیشتر، برای تنگ کردن واژن انتخاب کنند. روش های جایگزین زیادی برای تنگ کردن واژن وجود دارد که خانم ها باید با آن ها آشنا شوند. در مقایسه با روش پر هزینه و خطرناک جراحی واژینوپلاستی، تمرینات کگل راه حل بهتری برای تقویت عضلات واژن و تنگ کردن واژن هستند. تلفیق لیزر جوانسازی واژن با تمرینات کگل نیز نتایج بسیار مطلوبی ایجاد می کند.

منابع

http://www.healthyvaginas.com/tag/vaginal-tightening-surgery/

http://www.glowm.com/section_view/heading/Vaginal%20Rejuvenation%20and%20Cosmetic%20Vaginal%20Surgery/item/845

http://virginstick.com/Article_14.html

نظر دهیداطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

از زبان بیماران

© 2017-2019 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.