مزایای لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر ، راه حلی مؤثر و ساده

به جراحی کوچک کردن لابیای مینور که همان لبه‌های پوستی هر یک از دو طرف دهانه واژن هستند، لابیاپلاستی یا عمل زیبایی واژن گفته می‌شود. امروزه لابیاپلاستی با لیزر یکی از روش‌های پر طرفدار محسوب می‌شود که مزایای استفاده از این روش بسیار زیاد است. زناني که از لابیاپلاستی با لیزر استفاده می‌کنند، اغلب در رابطه جنسي خود اعتماد به نفس بیشتری دارند و احساس رضايت بيشتري را تجربه مي‌کنند.

روش‌های سنتی لابیاپلاستی چگونه هستند؟

در روش‌های سنتی لابیاپلاستی، بافت اضافی لابیا را با استفاده از جراحی برش می‌دهند که می‌تواند هنگام بخیه زدن سبب آسیب به لبه های ظریفی که در پشت آن وجود دارد، شود. بافت آسیب دیده باعث تداخل و تاخیر در بهبود می‌شود.

مزایای لابیاپلاستی با لیزر چیست؟

در لابیاپلاستی با لیزر ، بافت لابیا به گیره جراحی متصل نمی‌شود، بنابراین به بافت چربی که در پشت آن وجود دارد هیچ آسیب جدی نمی‌رسد. پس از اینکه جراح لابیای اضافه‌ای که باید برداشته شود را علامت‌گذاری کرد، بافت با یک فورسپس گرفته می‌شود و با لیزر CO2 بافت اضافه برداشته می‌شود. این روش، نتایج عالی لابیاپلاستی را به همراه دارد. در لابیاپلاستی با ليزر ، رگ‌های خونی بدون نياز به بسته شدن توسط جراح، بسته می‌شوند.

چرا لابیاپلاستی با لیزر بهتر است؟

زخم‌های ناشی از جراحی هنگامی که ضایعات بافتی کمتر باشد، سریع‌تر بهبود می‌یابد. گیره جراحی سبب آسیب به بافت لابیای پشتی می‌شود که روند بهبود را کند می‌کند. اجتناب از بکارگیری گیره جراحی در طول لابیاپلاستی با لیزر منجر به آسیب کمتری به بافت می‌شود و سرعت بهبود را افزایش می‌دهد. مطالعات نشان داده‌اند که برش‌های ایجاد شده در لابیاپلاستی با لیزر منجر به التهاب کمتری نسبت به برش‌های ایجاد شده در روش‌های سنتی لابیاپلاستی می‌شود. لابیای مینور یکی از حساس‌ترین و ظریف‌ترین بافت‌ها در بدن است و باید با روش‌های جراحی دقیقی درمان شود.

اگر می‌خواهید بدانید آیا لابیاپلاستی قبل از بارداری قابل انجام است روی لینک آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای مشاوره با ما در تماس باشید.

نظر دهیداطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

از زبان بیماران

© 2017-2019 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.