مزایای لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر چیست؟

لابیاپلاستی روشی است که طی آن اندازه و شکل لوب‌‌های کوچک و بزرگ واژن اصلاح می‌شود. لابیاپلاستی یکی از رایج‌ترین عمل‌های جوانسازی و زیباسازی واژن است که با انجام آن، مشکلات ناشی از عدم تقارن یا بزرگ بودن لوب‌های واژن رفع می‌گردد. افرادی که به دلایل مختلفی از ظاهر واژن خود رضایت ندارند یا به دلیل بزرگ بودن لوب‌های واژن هنگام انجام فعالیت‌هایی همچون دوچرخه سواری یا هنگام برقراری رابطه جنسی یا حتی در اثر تماس لوب‌های واژن به لباس زیر، دچار خارش و سوزش در ناحیه تناسلی می‌شوند‌ می‌توانند با انجام لابیاپلاستی مشکلات ناشی از آن را برطرف نمایند. لابیاپلاستی با روش‌های مختلفی همچون روش جراحی یا با تکنیک مدرن و پیشرفته لیزر انجام می‌گیرد. امروزه روش لابیاپلاستی با لیزر یکی از پر طرفدارترین عمل‌های زیبایی واژن محسوب می‌شود. لابیاپلاستی با لیزر مزایای بسیاری نسبت به روش‌های قدیمی همچون روش جراحی دارد.

چگونگی انجام لابیاپلاستی با لیزر

با استفاده از لیزر در روش لابیاپلاستی درد، کبودی و تورم نسبت به روش جراحی کاهش بسیار چشمگیری دارد و در نتیجه، دوره بهبودی بسیار کوتاه‌تر می‌شود. در روش لابیاپلاستی با لیزر ، از لیزر CO2‌ برای برداشتن بافت اضافی در لوب‌های مینور واژن و کوچک نمودن آن‌‌ها استفاده می‌شود. در این روش به دلیل استفاده از لیزر، میزان خونریزی بسیار کم است و در نتیجه کبودی و تورم پس از عمل نیز کم خواهد بود. همچنین انرژی لیزر با تحریک تولید کلاژن و بهبود جریان خون در ناحیه تناسلی موجب جوانسازی لوب‌های واژن و کاهش شلی بافت آن می‌شود. لبه‌های باقی‌مانده بعد از تابش لیزر با بخیه قابل جذب بسته می‌شوند و جای هیچ اسکاری بر روی لوب‌ها باقی نمی‌ماند.

لابیاپلاستی با لیزر بدون نیاز به بیهوشی کامل بیمار قابل انجام است و تنها از بی حس کننده‌های موضعی استفاده می‌شود. همچنین به دلیل دقت بالای این روش، در هنگام کوچک نمودن لوب‌های مینور هیچگونه آسیبی به ناحیه کولیتوریس واژن و مجرای ادراری وارد نمی‌شود. انرژی لیزر تنها به لوب‌های مینور واژن اثر گذاشته و طول آن‌ها را با برداشتن قسمتی از بافت لوب‌ها کوتاه‌تر می‌کند یا ظاهر لوب‌ها را به شکل مثلث کوچکتری اصلاح می‌‌کند. همچنین با دقت بالایی عدم تقارن آن‌ها را نیز برطرف می‌نماید. در انجام پروسه لابیاپلاستی توجه به این نکته بسیار ضروری است که شکل اصلاح شده لوب‌های واژن باید بسیار طبیعی باشند که بعد از انجام عمل با استفاده از لیزر، شاهد نتایج بسیار طبیعی‌تری بوده‌ایم. با اتمام پروسه جراحی، فرد به مدت یک تا دو ساعت می‌تواند به منزل برگردد.

مزایای لابیاپلاستی با لیزر

  • روشی غیر جراحی و غیر تهاجمی است و بالطبع خطرات آن بسیار کمتر است.
  • پروسه درمان بدون درد انجام می‌گیرد.
  • بدون نیاز به بیهوشی انجام می‌شود و دوره نقاهت بسیار کوتاه‌تری نسبت به روش‌های قدیمی دارد.
  • پس از یک جلسه درمان لابیاپلاستی با لیزر شاهد نتایج موفقیت آمیز و چشمگیری خواهید بود.
  • مدت اثر این روش طولانی است. این بدان معناست که نتایج این عمل پس از انجام با استفاده از لیزر تقریباً برگشت ناپذیر است.
  • انجام این روش و نتایج آن وابسته به نوع و جنس پوست بیمار نبوده و برای هر نوع پوستی قابل انجام است.

اگر می‌خواهید در رابطه با لابیاپلاستی با لیزر بیشتر بخوانید، روی لینک آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید.

نظر دهیداطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

۰۹۳۹۴۱۶۲۷۸۸

از زبان بیماران

© 2017-2019 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.