فواید داشتن رابطه جنسی خوب و منظم

رابطه جنسی خوب ، تحکیم خانواده

رابطه جنسی بخش مهمی از زندگی همه افراد است. به غیر از جنبه تولید مثل آن، رابطه جنسی می‌تواند احساس لذت و صمیمیت را بین زوجین بیشتر کند. رابطه جنسی خوب و منظم می‌تواند بر تمام جنبه‌‌های زندگی از جمله سلامت جسمی، سلامت روح و روان، تمرکز ذهن و همچنین فعالیت‌های اجتماعی فرد نیز تاثیرگذار باشد. در ادامه، به فواید داشتن رابطه جنسی خوب و منظم می‌پردازیم.

  • رابطه جنسی باعث تقویت سیستم ایمنی می‌شود. طبق مطالعات انجام گرفته، افرادی که حداقل دو بار در هفته رابطه جنسی با همسرانشان دارند، از سطح بالاتری از ایمونوگلوبین A (آنتی ‌بادی مبارز علیه بیماری‌ها) برخوردار بودند.
  • رابطه جنسی باعث سلامت جسم و افزایش طول عمر می‌شود. طبق تحقیقات افرادی که بیش از ده سال از زندگی خود رابطه جنسی منظم داشته‌اند، طول عمر بیشتری نسبت به سایر افراد دارند.
  • مطالعات متعدد نشان می‌دهد که داشتن رابطه جنسی منظم از طریق کاهش سطح اضطراب، افزایش آرامش و کمک به خواب بهتر منجر به کاهش استرس می‌شود.
  • رابطه جنسی منظم باعث داشتن ظاهری جوا‌‌‌ن‌تر و شاداب‌تر می‌شود. بر اساس مطالعات انجام شده، مردان و زنانی که به طور متوسط چهار بار در هفته رابطه جنسی داشته‌اند، دارای ظاهری تقریبا ده سال جوان‌تر از سن واقعی خودشان بوده‌اند.
  • رابطه جنسی خوب مانند ورزش کردن است. علاوه بر سوزاندن کالری، به گردش خون کمک می‌کند و سطح کلسترول را کاهش می‌دهد و باعث آزاد شدن هورمون‌های نشاط ‌آور می‌شود.
  • طبق تحقیقات انجام شده توسط روانشناسان داشتن رابطه جنسی خوب بهترین درمان برای مقابله با افسردگی است.

اما علی رغم تمامی مزایا و فواید رابطه جنسی ممکن است برخی از خانم‌ها به دلیل دارا بودن مشکلاتی، از رابطه جنسی خود لذت نبرند و به طور کامل از لحاظ روحی و جسمی به ارگاسم نرسند. به طور مثال ممکن است خانمی دچار مشکلاتی در ناحیه تناسلی یا واژن خود باشد که رابطه جنسی را برای او دردناک و حتی غیر قابل تحمل کند. خبر خوب برای این افراد این است که با روش‌های درمانی جدید مانند لیزر مونالیزا می‌توانند مشکلات مربوط به واژن خود را درمان کنند و برای همیشه از داشتن رابطه جنسی خوب و لذت بخش با همسرشان لذت ببرند و کیفیت زندگی فردی و اجتماعی خود را افزایش دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با لیزر مونالیزا روی لینک آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید.

نظر دهیداطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

از زبان بیماران

© 2017-2019 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.