بهبود زندگی جنسی زنان با روش لیزر مونالیزا تاچ

آتروفی واژینال که تحت عنوان سندروم یائسگی نیز نامیده می‌شود عبارت است از نازک شدن، التهاب و خشکی دیواره‌های واژن که بدلیل کاهش هورمون استروژن رخ می‌دهد. آتروفی واژن اغلب به دنبال یائسگی اتفاق می‌افتد، اما هنگام شیردهی و دیگر شرایطی که تولید استروژن بدن کاهش می‌یابد نیز رخ می‌دهد. کاهش استروژن در سال‌های قبل از یائسگی، بعد از جراحی برداشتن تخمدان‌ها، پرتودرمانی لگنی برای درمان سرطان و به دنبال هورمون درمانی در سرطان سینه اتفاق می‌افتد. لیزر مونالیزا تاچ یک روش غیرجراحی و ساده است که با استفاده از انرژی ملایم لیزر فرکشنال CO2 علائم سندروم یائسگی را بطرز قابل توجهی بهبود می‌بخشد. لیزر مونالیزا تاچ از تکنولوژی مشابه لیزرهای زیبایی استفاده می‌کند، اما برای تحریک تولید کلاژن جدید در دیواره واژن طراحی شده است که از اجزای اساسی در سلامت واژن است. لیزر مونالیزا تاچ pH محیط واژن را به حالت طبیعی می‌رساند و جریان خون و لغزندگی را در بافت واژن بهبود می‌دهد که موجب بازسازی عملکرد طبیعی واژن می‌شود.

علائم مختلفی به دنبال آتروفی واژینال رخ می‌دهد که شامل موارد زیر است:
 خشکی واژن
 سوزش واژن
 خارش واژن
 مقاربت ناراحت‌کننده یا دردناک
 ترشحات غیرطبیعی واژینال
 سوزش هنگام ادرار
 افزایش میزان عفونت‌های دستگاه ادراری
 بی‌اختیاری ادرار
 خونریزی ملایم بعد از مقاربت
 کاهش لغزندگی واژینال در طول رابطه جنسی
 سفت شدن و عدم انعطاف کانال واژنی

همه موارد بالا بطرز قابل توجهی می‌تواند زندگی جنسی زنان را تحت تاثیر قرار دهد و میل جنسی آن‌ها را کاهش دهد، اما لیزر مونالیزا تاچ روشی کارآمد برای رفع این علائم است.
درمان با لیزر مونالیزا تاچ موجب هیدراته شدن ناحیه واژن و افزایش سطح رطوبت کانال واژن می‌شود. لیزر مونالیزا تاچ همچنین موجب تولید یک واکنش نوری-گرمایی در دیواره واژن شده که موجب انقباض، استحکام و سلامت بافت واژن می‌شود. افزایش الاستیسیته و حساسیت واژن از دیگر اثرات لیزر مونالیزا تاچ است که موجب از بین بردن خارش، سوزش، خشکی واژن و درد هنگام رابطه جنسی می‌شود.

یکی از بزرگترین مزیت‌های لیزر مونالیزا تاچ نتایج طولانی مدت آن است. لیزر مونالیزا تاچ تقریبا یک درمان بدون درد است و به ندرت نیاز به بیهوشی دارد، اما در صورت تمایل بیمار و برای راحتی بیشتر کرم‌های موضعی بی‌حسی در ناحیه استفاده می‌شود. درمان با لیزر مونالیزا تاچ نیازی به بستری شدن و استراحت کردن ندارد. در واقع عوارض جانبی لیزر مونالیزا تاچ بسیار محدود است و فقط تعدادی از خانم‌ها قرمزی و تورم را در دیواره واژن گزارش می‌کنند که معمولا بعد از یک یا دو روز بهبود می‌یابد. بعضی از خانم‌ها برای بهبود علائم خود فقط با یک جلسه درمانی بهبود می‌یابند اما در بعضی از افراد تعداد جلسات بیشتری برای رفع کامل علائم لازم است. بهبود علائم معمولا بعد از اولین جلسه درمانی با لیزر مونالیزا تاچ قابل مشاهده است ولی برای موفقیت و دوام بیشتر نتایج، انجام سه جلسه درمان با لیزر مونالیزا تاچ توصیه می‌شود. بسته به شرایط شما و نظر پزشک ممکن است جلسات سالانه لیزر مونالیزا تاچ برای حفظ نتیجه درمان توصیه شود.
اگر می‌خواهید در مورد جوانسازی واژن با لیزر مونالیزا مطالعه کنید روی لینک آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای مشاوره با ما در تماس باشید.

نظر دهیداطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

از زبان بیماران

© 2017 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.