آیا رفع خارش واژن با لیزر مونالیزا امکان‌پذیر است؟

خارش واژن چیست؟

خارش واژن پدیده‌ای رایج در زنان است، به طوری که ۱ خانم از هر ۱۰ نفر در مرحله‌ای از زندگی خود برای تشخیص یا درمان خارش واژن به پزشک مراجعه می‌کند. تغییرات هورمونی مثل تغییرات دوران یائسگی می‌تواند موجب خارش ناخواسته ناحیه واژن شود، جایی که بافت واژن به دلیل کمبود استروژن، نازک و خشک می‌شود. دیواره واژن طبیعی و سالم به کمک یک لایه نازک و تمیز مایع لغزنده می‌شود. هورمون استروژن به حفظ این مایع و انعطاف و ضخامت واژن کمک می‌کند. با کاهش استروژن به دلایل مختلف از جمله یائسگی، سطح رطوبت واژن کاهش یافته که موجب نازک شدن، کاهش الاستیسیته، خارش واژن و دیگر علائم مرتبط با آن می‌شود. در زنان جوان‌تر، خارش واژن در صورتی که به دلیل عفونت قارچی یا حساسیت به مواد شیمیایی باشد اغلب به خودی خود بهبود می‌یابد، با این حال خانم‌هایی که در دوران یائسگی یا قبل از آن قرار دارند اغلب نیازمند درمان مناسب آتروفی واژن هستند. رفع خارش واژن با لیزر مونالیزا یکی از بهترین و موثرترین درمان‌ها برای رفع علائم یائسگی است. در این مطلب، رفع خارش واژن با لیزر مونالیزا توضیح داده می‌شود.

رفع خارش واژن با لیزر مونالیزا

رفع خارش واژن با لیزر مونالیزا موجب از بین رفتن خشکی، خارش و سوزش واژن و در نتیجه درمان رابطه جنسی دردناک، بی‌اختیاری ادرار و عفونت‌های مکرر مجاری ادراری خانم‌ها می‌شود.
لیزر مونالیزا تاچ با تحریک فرایندهای بازسازی بدن، سلول‌های سالم و هیدراته تولید می‌کند و فرایند عروق‌رسانی به مخاط واژن را بهبود می‌دهد. لیزر مونالیزا اثر مستقیم روی یکپارچگی و اسیدیته دیواره واژن دارد و موجب افزایش اسیدیته محیط واژن نسبت به حالت طبیعی می‌شود. بطور کلی انرژی لیزر با افزایش جریان خون و تحریک تولید کلاژن موجب از بین رفتن آتروفی و خشکی واژن می‌شود، چرا که بافت واژن را به حالت سالم، طبیعی و جوان تبدیل می‌کند.
رفع خارش واژن با لیزر مونالیزا بدون بیهوشی و در مدت زمان بسیار کوتاهی (۵ دقیقه) قابل انجام است. نتیجه درمان بعد از اولین جلسه رفع خارش واژن با لیزر مونالیزا قابل مشاهده است، اما برای اثرگذاری موثرتر و طولانی مدت لیزر مونالیزا سه جلسه درمانی با فاصله ۶ هفته از هم ضروری است.
اگر می خواهید در مورد درمان خشکی واژن با لیزر مونالیزا مطالعه کنید روی لینک آن کلیک کنید. همچنین می توانید برای مشاوره با ما در تماس باشید.

نظر دهیداطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

از زبان بیماران

© 2017 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.