رابطه جنسی خود را با بالابردن اعتماد به نفستان لذت‌بخش‌تر کنید

لذت بردن در رابطه جنسی

بدن ما با توانایی بالقوه‌ جذب شریک جنسی خلق ‌شده است. درک چگونگی ارائه و دریافت لذت در رابطه جنسی چیزی است که موجب تفاوت انسان با حیوانات و گیاهان شده است. انسان با درک خواسته‌های جنسی خود یاد می‌گیرد که چگونه لذت جنسی را تجربه نماید. لذت بردن از رفتارهای جنسی خاص در رابطه جنسی از شخصی به شخص دیگر متفاوت است.

فواید رابطه جنسی برای سلامت

تحقیقات نشان داده است که رابطه جنسی موجب بهبود عادات خواب، کاهش استرس، شادی بیشتر و غیره می‌شود. رابطه جنسی یک عملکرد بدنی سالم است. بدن ما از مواد شیمیایی آزاد شده در طول ارگاسم تغذیه می‌کند؛ در واقع، زندگی جنسی سالم بخشی از یک بدن سالم است.

عواملی که موجب کاهش اعتماد به نفس در رابطه جنسی می‌شوند

می‌توان اظهار کرد که بانوان از نظر بیولوژیکی می‌توانند تولید مثل کنند. چه شما این کار را انجام دهید و چه نکنید، سلامت شما از طریق این ضرورت بیولوژیکی به دست می‌آید؛ این امر سلامت جنسی شما را در بر‌می‌گیرد. اگر زایمان، بیماری یا یائسگی اعتماد به نفس شما را در رابطه جنسی از شما ربوده است؛ ما با استفاده از لیزر مونالیزا می‌توانیم به جنگ آن برویم. زمانی‌که صحبت از اعتماد به نفس جنسی می‌شود، عوامل زیادی وجود دارند که توانایی شما در لذت بردن از یک زندگی جنسی سالم و فعال از آن‌ها ناشی می‌شود. در بالای لیست عوامل مخرب این امر، ضعف و فقدان سلامت واژن قرار دارد. اگر در طول رابطه جنسی از نظر فیزیکی احساس ناراحتی دارید یا احساسی مشابه چیزی که قبلا داشته‌اید ندارید، این امر می‌تواند تاثیر قابل‌توجهی روی اعتماد به نفس جنسی شما بگذارد. عوامل متعددی در ضعف سلامت واژن نقش دارند؛ که برخی از آنها عبارتند از:

  • عدم فعالیت تخمدان‌ها (یائسگی): با گذر شما از سال‌های باروری، تخمدان‌ها شروع می‌کنند به توقف‌کردن فعالیت خودشان. این اتفاق صریحا به معنی از دست دادن تخمک‌هاست، هم‌چنین به معنای فقدان قابل‌توجه هورمون‌های مهمی مانند استروژن و پروژسترون. این هورمون‌ها سیستم تولیدمثل شما را که بافت واژن شما را هم در برمی‌گیرد، کنترل می‌کنند.
  • زایمان: یکی دیگر از عوامل دخیل در ضعف سلامت واژن، زایمان است. زمانیکه زندگی جدیدی به این دنیا می‌آورید، سطوح هورمون‌های شما به شدت نوسان می‌کند و بافت واژن شما با زایمان تا حدی تحریک شده است.
  • شیمی‌درمانی: درمان‌های پزشکی خاصی هم هستند که بر سلامت واژن تاثیرگذارند؛ ازجمله شیمی‌درمانی. شیمی‌درمانی می‌تواند بر سطوح هورمون‌ها و سلامت بافت‌های شما تاثیر بگذارد.

لیزر مونالیزا چگونه می‌تواند به تقویت اعتماد به نفس شما در رابطه جنسی شما کمک کند؟

تاکنون، زنان گزینه‌های محدودی برای بازیابی سلامت واژن و در نتیجه بهبود اعتماد به نفسشان در رابطه جنسی داشتند؛ از جمله: کرم‌های موضعی و درمان با هورمون جایگزین. با استفاده از سیستم لیزر مونالیزا ما از زاویه کاملا جدیدی برای حل این مشکل وارد می‌شویم، بدون دخالت هورمون‌ها. در این روش، ما توسط لیزر مونالیزا، انرژی را به بافت واژن وارد می‌کنیم که موجب تحریک واکنش کلاژن می‌شود. کلاژن، پروتئینی است که مسئول حمایت از بافت شما است و با تولید مجدد آن، شما دیواره‌های واژن قوی‌تر و سالم‌تری دارید که راحت‌تر لغزنده می‌شود؛ درنتیجه شما رابطه جنسی لذت بخش‌تری را تجربه خواهید کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با لیزر مونالیزا روی لینک زیر کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید.

نظر دهیداطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

۰۹۳۹۴۱۶۲۷۸۸

از زبان بیماران

© 2017-2019 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.