آیا رابطه جنسی با انجام لابیاپلاستی تغییر می‌کند؟

بهبود رابطه جنسی با لابیاپلاستی

لابیاپلاستی روشی برای کاهش اندازه و تغییر شکل لابیاهای بزرگ و نامتقارن است. اگر چه لابیاپلاستی بیشتر به عنوان روشی برای کاهش ناراحتی‌های ناشی از لابیاهای بزرگ شناخته شده است اما بهبود رابطه جنسی یکی دیگر از دلایل مهمی است که بسیاری از خانم‌ها به لابیاپلاستی روی می‌آورند. اگر از ظاهر ناحیه تناسلی خود راضی نیستید یا به دنبال بهبود عملکرد جنسی خود هستید، لابیاپلاستی جراحی مناسبی برای شما است.

به دنبال لابیاپلاستی بیشتر خانم‌ها تغییر قابل توجهی در رابطه جنسی را گزارش داده‌اند. بسیاری از خانم‌هایی که دارای لابیاهای بزرگی هستند هنگام رابطه جنسی احساس ناراحتی و عدم اعتماد به نفس می‌کنند و کوچک کردن لابیاها موجب رضایت جنسی آن‌ها می‌شود. لابیاپلاستی درد و سوزش حین رابطه جنسی را که به علت بزرگی لابیاها ایجاد می‌شود از بین می‎برد.

لابیاپلاستی فرآیند ارگاسم را خیلی راحت‌تر می‌کند. لابیاهای بزرگ موجب ایجاد تداخل در اصطکاک و تماس درست در ناحیه می‌شوند و نارضایتی جنسی را به همراه دارند. به دنبال لابیاپلاستی این مشکل به خوبی برطرف می‌شود. همچنین با از بین رفتن بافت اضافه اطراف کلیتوریس لذت جنسی افزایش می‌یابد. با کاهش اندازه لابیاها، کلیتوریس بیشتر در معرض قرار گرفته که می‌تواند به افزایش تحریک جنسی و در نتیجه رضایت بیشتر از رابطه جنسی کمک کند.

علاوه بر این تغییرات عملکردی، لابیاپلاستی با اصلاح ظاهر ناحیه تناسلی اعتماد به نفس جنسی فرد را افزایش می‌دهد که نقش بسیار مهمی در رضایت خانم‌ها از رابطه جنسی دارد. بسیاری از خانم‌ها نگران از بین رفتن حساسیت در ناحیه تناسلی به دنبال لابیاپلاستی هستند، اما در صورتی که این عمل توسط یک جراح با تجربه انجام شود، در این مورد جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد.

اگر می‌خواهید در مورد لابیاپلاستی با لیزر مطالعه کنید روی لینک آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای مشاوره با ما در تماس باشید.

نظر دهیداطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

از زبان بیماران

© 2017 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.