رفع تیرگی واژن همزمان با لابیاپلاستی انجام می‌شود؟

تیرگی واژن

تیره‌تر بودن رنگ پوست واژن و اطراف آن نسبت به سایر نقاط بدن امری طبیعی است. با این حال به دلایل مختلفی با گذشت زمان رنگ پوست ناحیه تناسلی تیره‌تر می‌گردد که ممکن است تیرگی واژن باعث ایجاد ناراحتی روحی و روانی در زنان ‌شود. عوامل زیر در تیرگی واژن نقش مهمی دارند که عبارتند از:

  • افزایش هورمون استروژن
  • نور آفتاب
  • داشتن پوست تیره
  • بارداری
  • مصرف قرص‌های ضد بارداری
  • سندروم تخمدان پلی کیستیک
  • برخی از اختلالات هورمونی
  • اپیلاسیون ناحیه تناسلی با موم و لیزر

رفع تیرگی واژن

تیرگی واژن و ناحیه تناسلی تاثیرات روانشناختی منفی بر روی زنان می‌گذارد. این امر باعث عدم اعتماد به نفس و خجالت در هنگام نزدیکی با شریک جنسی می‌گردد. رفع تیرگی واژن از طریق لیزر می‌تواند راه حل دائمی برای برطرف کردن این مشکل باشد. رفع تیرگی واژن با لیزر معمولا ۲۰ الی ۳۰ دقیقه زمان می‌برد و از طریق بیحسی موضعی انجام می‌شود. رفع تیرگی واژن به این صورت است که لایه فوقانی پوست به نام اپیدرم با اثر حرارتی لیزر لایه‌برداری می‌گردد. به این ترتیب رنگ تیره از بین می‌رود و پوست ناحیه تناسلی روشن، براق و صورتی رنگ می‌گردد. به طور کلی در اکثر مراجعه کنندگان یک جلسه درمان کافی است. در صورت لزوم ممکن است تعداد جلسات افزایش یابد.

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی نوعی جراحی زیبای محسوب می‌گردد که در آن عدم تقارن و اندازه‌ی لوب‌های بیرونی واژن را کاهش می‌دهند. بزرگی و عدم تقارن لوب‌های واژن به دلایلی از قبیل: وراثت، زایمان و افزایش سن به وجود می‌آید. این موضوع می‌تواند باعث ایجاد احساس خجالت در مقابل شریک جنسی (همسر) و از دست دادن اعتماد به نفس در فرد گردد. همچنین بزرگی و عدم تقارن لوب‌ها هنگام پوشیدن لباس‌های تنگ منجر به تحریک دائمی و مزمن لوب ها، ایجاد احساس درد و ناراحتی در زمان انجام فعالیت‌های ورزشی و روزانه می‌گردد. جراحی لابیاپلاستی کمک شایانی به افزایش زیبایی واژن و اعتماد به نفس در زنان می‌کند. کل فرایند عمل لابیاپلاستی یک الی دو ساعت و از طریق بیحسی موضعی انجام می‌گیرد.

رفع تیرگی واژن با عمل لابیاپلاستی

تیرگی واژن و لوب‌ها معمولا بر رنگ، اندازه و شکل لوب‌ها تاثیرگذار است. در زمان انجام عمل لابیاپلاستی برای کوچک کردن لوب‌های واژن می‌توان در همان جلسه به وسیله لیزر عمل رفع تیرگی واژن را انجام داد. نتیجه نهایی این دو عمل با لیزر، افزایش زیبایی، شفافیت و سلامت واژن خواهد بود.

برای آنکه در رابطه با لابیاپلاستی با لیزر بیشتر بخوانید، روی لینک آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید

نظر دهیداطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

۰۹۳۹۴۱۶۲۷۸۸

از زبان بیماران

© 2017-2019 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.