آیا لابیاپلاستی با لیزر برای افراد خاصی ممنوعیت دارد؟

لابیاپلاستی با لیزر برای چه کسانی مناسب است؟

استقبال از جراحی پلاستیک ناحیه زیر شکم از جمله لابیاپلاستی با لیزر در حال افزایش است. تعداد زیادی از زنان این جراحی‌ها را انجام می‌دهند. هدف آن‌ها معمولا کاهش درد ناحیه تناسلی، نگرانی در مورد ظاهر واژن خود یا افزایش رضایت جنسی است. لابیاپلاستی با لیزر یک روش جراحی برای ترمیم و شکل دادن به لب‌های داخلی مهبل، لب‌های بیرونی یا هر دو است. لب‌های مهبل ممکن است به دلیل زایمان یا مسائل ژنتیکی یا روند پیری زودرس نامتقارن شده باشند.

کاندیدای جراحی لابیاپلاستی با لیزر ، زنانی هستند که لب‌های مهبل بزرگی دارند که باعث درد و خجالت آن‌هاست. لب‌های بزرگ مهبل ممکن است در حین رابطه جنسی، ورزش کردن یا با پوشیدن شلوار تنگ، ایجاد درد کند. زنان جوانی که به بلوغ رسیده‌اند و زنان مسنی که در شرایط سلامت خوبی به سر می‌برند، مناسب‌ترین کاندیدای این جراحی هستند.

این جراحی برای افزایش لذت جنسی و رضایت‌مندی جنسی نیست. اگر هدف شما افزایش لذت جنسی است باید با جراح خود درباره روش دیگری صحبت کنید. لابیاپلاستی تنها جراحی زیبایی واژن نیست. روش‌های دیگری جوانسازی واژن نیز وجود دارد. جوان‌سازی واژن شامل روش‌هایی برای سفت کردن واژن است زیرا ممکن است زایمان باعث کش آمدن واژن شود.

خطرات لابیاپلاستی با لیزر

جراحی لابیاپلاستی نیز مانند دیگر جراحی‌ها می‌تواند با خطراتی همراه شود از جمله:

  • عفونت؛ تنها افرادی که به شدت به آنتی‌بیوتیک حساسیت دارند، با تغییر در باکتری‌های موضعی واژینال، مستعد ابتلا به عفونت هستند.
  • خونریزی؛ چون جراحی بدون بیهوشی انجام می‌شود، ممکن است ضربان قلب و فشار خون افزایش یافته و باعث خونریزی در طول جراحی شود.
  • بی‌حسی موقت؛ معمولا پس از لابیاپلاستی با لیزر ، اعصاب حسی این ناحیه به خواب رفته و چند روز یا گاهی چند هفته طول می‌کشد که حس آن‌ها برگردد.
  • تورم و کبودی
  • تجمع رنگدانه و ایجاد لک پوستی
  • کاهش حس لامسه در ناحیه
  • درد
  • هماتوم (پارگی رگ‌های خونی ناشی از خونریزی محلی یا لخته خون)

در صورتی که این عمل توسط جراح با تجربه و با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته انجام شود، احتمال بروز عوارض به شدت کاهش می‌یابد.

اگر می‌خواهید در مورد لابیاپلاستی با لیزر بیشتر مطالعه کنید روی لینک آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید.

نظر دهیداطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

از زبان بیماران

© 2017-2019 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.