آیا با لیزر مونالیزا می توان عمل تنگ کردن واژن را انجام داد؟

در اکثر خانم­‌ها به دلیل داشتن زایمان‌های طبیعی و چند قلوزایی و یا بر اثر افزایش سن و دیگر مشکلات، گشادی واژن اتفاق می‌افتد و برای بسیاری از خانم­‌ها موجب کاهش اعتماد به نفس در روابط جنسی با همسر خود می­‌شود. اما بهتر است بدانید که جای نگرانی وجود ندارد، زیرا با پیشرفت علم و تکنولوژی این مشکل قابل درمان است.

لیزر مونالیزا با به کارگیری آخرین متدهای روز دنیا روش بسیار قدرتمندی برای درمان مشکلات واژن همچون خشکی، خارش، ترشحات، آتروفی و گشادی واژن می‌باشد. همچنین لیزر مونالیزا روشی بسیار ایمن، مطمئن، موثر و غیر قابل بازگشت جهت تنگ کردن به واژن به شمار می‌آید. در واقع با استفاده از لیزر مونالیزا می‌توان عضلات و بافت واژن را دوباره ترمیم نمود. با تنگ نمودن واژن علاوه بر آنکه احتمال خطر آسیب را در زایمان بعدی خود کاهش می‌دهید، با ترمیم  و جوانسازی واژن خود نیز می‌توانید رابطه‌ی جنسی لذت بخش‌تری را تجربه کنید.

در روش لیزر مونالیزا برای انجام عمل تنگ کردن واژن ابتدا پروب لیزر وارد واژن می‌شود. داخل واژن همچون کانال استوانه‌­ای است که طول زیادی دارد اما اشعه لیزر تنها بر روی بافت واژن متمرکز می‌شود. انرژی لیزر سلول‌های واژن را دوباره بازسازی می‌کند و با تحریک سلول‌ها، سلول‌های سالم دوباره تکثیر و تولید می­شوند. اشعه لیزر همچنین می­تواند موجب تولید کلاژن و الاستین شود که از اجزای اصلی  بافت سالم به شمار می‌روند. به این ترتیب بافت واژن مستحکم‌تر و تنگ‌تر خواهد شد و انعطاف بیشتری نیز پیدا می‌کند.

طی انجام این عمل بیمار هیچگونه دردی احساس نخواهد کرد. اما اگر بخواهید نواحی دیگر واژن مانند لابیاها نیز همانند کانال واژن با اشعه لیزر درمان شود، این فرآیند کمی حساس‌تر خواهد شد. نتیجه عمل تنگ کردن واژن با استفاده از لیزر مونالیزا پس از گذشت چند روز از اولین جلسه نیز کاملا قابل مشاهده است. اما جهت نتیجه گیری بهتر و دائمی توصیه می­شود حداقل سه جلسه درمان را انجام دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با لیزر مونالیزا روی لینک زیر کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید.

نظر دهیداطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

۰۹۳۹۴۱۶۲۷۸۸

از زبان بیماران

© 2017-2019 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.