افزایش لذت جنسی با لیزر مونالیزا

با افزایش سن تغییرات متعددی درون بدن رخ می‌دهد که می‌تواند موجب کاهش سلامت زندگی جنسی شود. یکی از اصلی‌ترین تغییرات همراه با کاهش فعالیت جنسی و افزایش سن، آتروفی واژن است. بعد از یائسگی هورمون استروژن که سلامت بافت واژن را حفظ می‌کند، در بدن کاهش می‌یابد. استروژن موجب حفظ انعطاف و ضخامت واژن و در نتیجه افزایش لذت جنسی می‌شود. با کاهش استروژن دیواره‌های واژن خشک و نازک شده که منجر به خشکی، خارش، سوزش واژن، درد حین رابطه جنسی و خونریزی ملایم یا لکه‌ای بعد از رابطه جنسی می‌شود. درد حین رابطه جنسی ناشی از آتروفی واژن تاثیر عمیقی روی زندگی جنسی شما می‌گذارد. آتروفی واژن که تحت عنوان پیری واژن یا سندروم یائسگی نیز نامیده می‌شود مجموعه‌ای از علائم است که ۳ تا ۴ سال بعد از یائسگی ظاهر شده و با گذشت زمان بدتر می‌شود. آتروفی واژن عبارت است از نازک و شکننده شدن واژن، کاهش الاستیسیته و بیشتر از همه خشکی و عدم لغزش واژن. این حالات موجب درد حین رابطه جنسی به همراه مجموعه‌ای از پیامدهای منفی برای زوج می‌شود که منجر به کاهش میل جنسی و احساس ناخوشایند نسبت به رابطه جنسی با همسر می‌شود. یکی از روش‌های موثر در رفع مشکلات پیش آمده بعد از یائسگی و در نتیجه افزایش لذت جنسی ، روش نوین لیزر مونالیزا تاچ است.

لیزر مونالیزا و افزایش لذت جنسی

لیزر مونالیزا تاچ یک درمان لیزری بدون درد و کم تهاجم برای جوانسازی واژن است. لیزر مونالیزا به آرامی روی بافت‌های مخاطی واژن اثر گذاشته و موجب تحریک تولید کلاژن و بهبود عملکرد نواحی واژن و بازسازی غشای مخاطی واژن می‌شود. لیزر مونالیزا با بازسازی الاستیسیته و رطوبت بافت واژن به داشتن یک زندگی پرنشاط جنسی و افزایش لذت جنسی کمک می‌کند.
لیزر مونالیزا یک درمان واژینال کاربردی است که میزان کنترل شده‌ای از لیزر CO2 را که بطور اختصاصی برای بافت پوشاننده واژن طراحی شده است به واژن انتقال می‌دهد. لیزر مونالیزا موجب پیشگیری و جبران کاهش استروژن می‌شود که بطور معمول طی یائسگی یا بعد از زایمان طبیعی رخ می‌دهد. انرژی لیزر موجب جوانسازی سلول‌های بافت واژن، از بین رفتن علائم آتروفی واژن و بهبود سلامت واژن و در نتیجه افزایش لذت جنسی و ارگاسم بهتر می‌شود.

لیزر مونالیزا به لایه‌های مختلف بافت واژن نفوذ می‌کند و حتی می‌تواند موجب تقویت مثانه شود و بی‌اختیاری ادرار را که از دیگر علائم سندروم یائسگی است از بین ببرد. همچنین لیزر مونالیزا موجب تغذیه بیشتر بافت مخاطی شده و لایه اپیتلیوم را ضخیم‌تر و منعطف‌تر می‌کند. همچنین pH واژن را تنظیم کرده که موجب حفظ اسیدیته طبیعی و کاهش خطر عفونت می‌شود. همه این نتایج حاصل از لیزر مونالیزا موجب بهبود اعتماد به نفس و افزایش لذت جنسی در خانم‌ها می‌شود.

در حال حاضر لیزر مونالیزا یکی از موثرترین راهکارهای غیر جراحی و غیر دارویی برای جلوگیری و درمان آتروفی واژن برای خانم‌ها قبل، در طول و بعد از یائسگی است. درمان با لیزر مونالیزا تنها چند دقیقه طول می‌کشد. اثرات مثبت لیزر مونالیزا روی کیفیت زندگی و رابطه جنسی معمولا بلافاصله قابل مشاهده است.

اگر می‌خواهید بدانید لیزر مونالیزا تاچ برای کدام قسمت‌های بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد روی لینک آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای مشاوره با ما در تماس باشید.

نظر دهیداطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

از زبان بیماران

© 2017 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.