لیزر مونالیزا جهت تنگ کردن واژن در چند جلسه انجام می‌شود؟

تنگ کردن واژن دیگر یک رؤیا نیست

لیزر مونالیزا روش قدرتمندی برای درمان مشکلات واژن همچون خشکی، خارش، ترشحات، آتروفی و گشادی واژن است. همچنین لیزر مونالیزا روشی بسیار ایمن، مطمئن، مؤثر و غیر قابل بازگشت جهت تنگ کردن واژن به شمار می‌آید. اغلب گشادی واژن بعد از زایمان‌های طبیعی و چند قلو زایی یا بر اثر افزایش سن و دیگر مشکلات واژن اتفاق می‌افتد که با استفاده از لیزر مونالیزا می‌توان عضلات و بافت واژن را دوباره ترمیم نمود. با تنگ کردن واژن علاوه بر اینکه احتمال خطر آسیب را در زایمان بعدی خود کاهش می‌دهید، با ترمیم و جوانسازی واژن خود نیز می‌توانید رابطه‌ جنسی لذت بخش‌تری را تجربه کنید.

در روش لیزر مونالیزا برای تنگ کردن واژن ابتدا پروب لیزر وارد واژن می‌شود. داخل واژن همچون کانال استوانه‌ای شکل است که طول زیادی دارد و اشعه لیزر تنها بر روی بافت واژن متمرکز می‌شود. طی درمان تنگ کردن واژن با لیزر مونالیزا بیمار هیچگونه دردی احساس نخواهد کرد. اما بهتر است بدانید که اگر بخواهید نواحی دیگر واژن مانند لابیاها نیز همانند کانال واژن با اشعه لیزر درمان شود، این فرآیند کمی حساس‌تر خواهد شد. برای تنگ کردن واژن پس از ورود پروب آن به داخل کانال واژن، انرژی لیزر سلول‌های واژن را دوباره بازسازی می‌کند و با تحریک سلول‌ها، سلول‌های سالم دوباره تکثیر و تولید می‌شوند. همچنین اشعه لیزر می‌تواند موجب تولید کلاژن و الاستین شود که از اجزای اصلی بافت سالم به شمار می‌روند. به این ترتیب، بافت واژن مستحکم‌تر و تنگ‌تر خواهد شد و انعطاف بیشتری نیز پیدا می‌کند.

نتیجه درمان تنگ کردن واژن با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ حتی پس از چند روز از اولین جلسه قابل مشاهده است، اما معمولاً برای دریافت نتیجه طولانی مدت و بهتر، انجام سه جلسه درمان تنگ کردن واژن توصیه می‌شود. با این حال، پزشک متخصص با توجه به شرایط و وضعیت جسمانی بیمار تعداد جلسات مورد نیاز را برای فرد تجویز خواهد نمود.

اگر می‌خواهید در رابطه با لیزر مونالیزا بیشتر بدانید روی لینک آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید.

نظر دهیداطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

۰۹۳۹۴۱۶۲۷۸۸

از زبان بیماران

© 2017-2019 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.