زیبایی آلت تناسلی، جذابیت جنسی و اعتماد به نفس

روش های معمول و رایج جوانسازی پوست، می توانند برای جوانسازی واژن و آلت تناسلی نیز مانند سایر قسمت های بدن به کار روند؛ البته نوع دستگاه لیزر و انرژی به کار رفته برای جوانسازی واژن، تفاوت هایی با سایر قسمت های بدن دارد. لیزر مورد استفاده برای زیبایی آلت تناسلی زن، باید ساخت کلاژن را تحریک کند. لیزر آلت تناسلی همچنین بافت های حساس را که در اثر افزایش سن و تغییرات هورمونی به کندی رشد می کنند، ترمیم و بازسازی می کند. لیزر آلت تناسلی بدون درد است و نتایج حاصل، بعد از اولین جلسه قابل مشاهده هستند. با افزایش سن، تیرگی پوست به تدریج در تمام بخش های بدن ایجاد می شود؛ اما تیریگی واژن و آلت تناسلی، ممکن است باعث ناخوشایند شدن روابط جنسی شود و لذت جنسی و رضایت همسر را تحت تأثیر قرار دهد. به همین خاطر روش های جوانسازی واژن، برای داشتن آلت تناسلی سفید و زیبا رواج زیادی در جهان پیدا کرده است.
فواید جوانسازی آلت تناسلی
زیباسازی آلت تناسلی، جایگاه خود را در بین روش های جوانسازی و زیبایی پیدا کرده است؛ استفاده از لیزر برای داشتن آلت تناسلی زیبا، نتایج بسیار بهتری در مقایسه با روش های قدیمی مانند استفاده از کرم های موضعی شیمیایی ایجاد می کند. استفاده از مواد شیمیایی در این بخش های حساس، ممکن است باعث آسیب پوست حساس نواحی جنسی شود. لیزر زیباسازی آلت تناسلی، قرمزی آلت تناسلی را از بین می برد و باعث روشن و سفید شدن آلت تناسلی زن می شود.
با لیزر جوانسازی آلت تناسلی بیشتر آشنا شوید
برای جوانسازی آلت تناسلی، از تکنیک جدید، غیرجراحی و بی خطر استفاده می شود. خوشبختانه این روش بدون درد و بسیار مؤثر است. سفید کردن واژن، مقعد و پوست اطراف آلت تناسلی زن، یک فرایند سریع است که تنها ۴۵ دقیقه طول می کشد. در صورت نیاز می توان از بی حسی موضعی استفاده کرد. بعد از لیزردرمانی، نیازی به استراحت و گذراندن دوره نقاحت نیست. برای ترمیم و بازسازی پوست، پیشنهاد می شود بعد از جوانسازی آلت تناسلی، افراد به مدت هفت روز از برقراری روابط جنسی اجتناب کنند.
سلامتی بیماران، اولین اولویت است
سلامتی و زیبایی پوست بیماران، نه تنها برای بیماران بلکه برای تیم زیباسازی آلت تناسلی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. تجهیزات استفاده شده برای جوانسازی آلت تناسلی، یکی از مهم ترین عوامل تأثیرگذار در سلامتی بیماران است. لیزر آلت تناسلی بسیاری از مشکلات را برطرف می کند. برطرف کردن چروکیدگی، رفع جای زخم، رفع تیرگی واژن، درمان جوش و درمان موهای زائد با جوانسازی آلت تناسلی امکان پذیر می شود و بیماران از داشتن آلت تناسلی سفید و زیبا لذت می برند.
زیبایی آلت تناسلی تأثیر بالایی در روحیه، اعتماد به نفس و رابطه جنسی با همسر دارد. در صورت تمایل برای آشنایی بیشتر و جوانسازی، با مطب دکتر صفارزاده تماس بگیرید.
منابع
https://aromaslaser.com/Cosmetogynecology/ct-menu-item-1/ct-menu-item-5.html
http://www.renewskinandhealthclinic.co.uk/intimate-laser-whitening-in-leicester-.html

نظر دهیدعلی

3 سال پیش

با سلام خانم من دارای واژن سیاه هست و حتی لبهای کوچک آن هم سیاه هست و مقعد واطراف آن هم سیاه هست آیا میشه این سیاهی رفع بشه چون من خیلی از تیرگی اونجاش بدم میاد و قیمت آن چند هست و چند جلسه لازم دارد خواهشا جواب بنده را مرحمت بفرمایید بهم بگید این شماره موبایلمه ۰۹۱۹۵۹۱۷۴۱۷ آیا تضمینی هستش

CopyWriter

3 سال پیش

سفید کردن ناحیه تناسلی و مقعد سه جلسه است و هر جلسه ۴۰۰ هزار تومان. با مطب تماس بگیرید ۸۸۲۴۸۴۸۵

رها

3 سال پیش

سلام خانم دکتر این لیزر تیرگی ژنتیکی واژن رو هم برطرف میکند؟ آیا واقعا تاثیرگذار هست؟

CopyWriter

3 سال پیش

بله لیزر واژن تا ۷۰ درصد تیرگی واژن را برطرف می کند.

اطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

۰۹۳۹۴۱۶۲۷۸۸

از زبان بیماران

© 2017-2019 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.