نکات موثر برای داشتن رابطه جنسی خوب

رابطه جنسی خوب چه رابطهای است؟

رابطه جنسی خوب زمانی اتفاق می‌افتد که همسر شما احساسات جنسی شما را درک کند و به آن پاسخ دهد. شما برای افزایش لذت جنسی خود و همسرتان و داشتن یک رابطه جنسی خوب بایستی به نکات تاثیرگذار در آن توجه نمایید که در این بخش به آن خواهیم پرداخت.

رابطه جنسی خوب در هر زوجی متفاوت است و قانون کلی برای آن وجود ندارد. باید با همسر خود در مورد احساسات و تمایلات جنسی صحبت کنید و علایق همسرتان و نکات مشترک خود را در رابطه جنسی پیدا کنید تا بتوانید به یکدیگر نزدیک‌تر شوید و از رابطه جنسی خود لذت ببرید. همچنین با همسرتان در مورد مدت زمان انجام، تعداد دفعات و چگونگی انجام رابطه جنسی تصمیم‌گیری کنید. درباره محدودیت‌ها نیز صحبت کنید. شما لزوما نباید همه چیز را در رابطه جنسی دوست داشته باشید.

معاشقه قبل از رابطه کامل با همسرتان بسیار مهم است زیرا اولین تماس بدنی ایجاد می‌شود و شما می‌توانید احساسات خود را از این طریق منتقل کنید. برای شروع رابطه و نزدیکی کامل آماده شوید. تحقیقات نشان می‌دهد که برقراری احساسات و معاشقه پیش از انجام رابطه در زنان، تاثیر بسزایی در افزایش کیفیت رابطه جنسی دارد. شما می‌توانید در ابتدای رابطه، همسرتان را نوازش کنید، ببوسید و اجازه دهید که همسرتان شما را ببوسد. همچنین نقاطی در بدن وجود دارند که گیرنده‌های عصبی و حسی در آن‌ها بسیار زیاد است، از این رو با لمس آن‌ها لذت جنسی بیشتر می‌شود. باید این نقاط حساس را در همسر خود بیابید. در صورت لزوم می‌توانید با پزشک مشورت کنید.

مطالعات انجام شده نشان می‌دهد که وجود اضطراب و استرس در زنان بدترین تاثیر را در رابطه‌ جنسی می‌گذارد. از آنجایی که رابطه جنسی خوب با همسر از زیباترین و لذت بخش‌ترین تجربیات در زندگی است، پس بهتر است این امر زمانی اتفاق بیفتد که از هر لحاظ به دور از استرس و نگرانی هستید تا بتوانید از رابطه جنسی خود لذت ببرید.

رعایت اصول بهداشتی قبل و بعد از رابطه، از نکات مهم و موثر در داشتن رابطه‌ جنسی خوب است. پس تمیز و آراسته باشید و پیش از برقراری رابطه حتما دوش بگیرید. رعایت نکات بهداشتی نشان‌دهنده احترام شما به همسرتان است و در نتیجه‌ آن رابطه جنسی بهتری خواهید داشت.

به زیبایی ظاهری و بدن خود اهمیت دهید. بر اساس مطالعات انجام شده، زیبایی ناحیه تناسلی تاثیر بسزایی در اعتماد به نفس فرد و بهبود و افزایش کیفیت رابطه جنسی دارد. با افزایش سن یا در اثر ابتلا به بیماری‌های مختلف از زیبایی ناحیه تناسلی کاسته می‌شود یا دچار آتروفی می‌شود و ناخودآگاه رابطه جنسی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. راه‌های بسیاری برای زیباسازی ناحیه تناسلی وجود دارد. یکی از این روش‌ها استفاده از لیزر مونالیزا است که با استفاده از آن می‌توانید زیبایی ناحیه تناسلی خود را به دست آورید. همچنین با توجه به اینکه با استفاده از روش لیزر مونالیزا ، خشکی واژن نیز درمان می‌‌گردد مقاربت‌های دردناک نیز از بین می‌رود و رابطه جنسی خوب را می‌توانید تجربه کنید. لیزر مونالیزا دارای تاییدیه از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) بوده و موثرترین روش برای زیباسازی و جوانسازی واژن است.

اگر می‌خواهید در مورد عوامل مؤثر در رابطه جنسی موفق مطالعه کنید روی لینک آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید.

نظر دهیداطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

۰۹۳۹۴۱۶۲۷۸۸

از زبان بیماران

© 2017-2019 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.