آیا ترشحات واژن با لیرز مونالیزا طبیعی می‌شود؟

ترشحات واژن چیست؟

هر ساله میلیون‌ها خانم در معرض خطر بیماری‌های واژن قرار می‌گیرند و ترشحات طبیعی و غیر طبیعی واژن را تجربه می‌کنند. ترشحات واژن یک عملکرد مهم مراقبتی در سیستم تولید مثل زنان است. ترشح حاصل از غدد در داخل مهبل و دهانه رحم، سلول‌های مرده و باکتری‌ها را خارج می‌کند و از این طریق واژن را تمیز نگه می‌دارد و به جلوگیری از عفونت کمک می‌کند. در اغلب موارد، ترشحات واژن کاملا طبیعی است. با توجه به زمان سیکل قاعدگی، مقدار، بو و رنگ ترشحات واژن می‌تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال در زمان تخمک گذاری، زمان شیردهی یا هنگام مقاربت میزان ترشحات واژن بیشتر می‌شود. در زمان بارداری یا زمانی که بهداشت فردی رعایت نشود، این ترشحات بوی متفاوتی دارند. هیچ یک از این تغییرات خطرناک نیست. اما اگر رنگ، بو یا شکل ظاهری ترشحات واژن کاملا متفاوت از حالت معمول شود، به خصوص زمانی که فرد احساس سوزش و خارش نیز داشته باشد، فرد با عفونت مواجه خواهد شد.

درمان ترشحات واژن با لیزر مونالیزا

راه حل درمانی برای جلوگیری و درمان این بیماری، لیزر مونالیزا است که از نظر بالینی نیز به اثبات رسیده است. درمان لیزر مونالیزا، روشی ساده، سریع و ایمن است. این دستگاه با استفاده از انرژی لیزر به آرامی داخل مهبل (واژن) را حرارت می‌دهد. این گرما باعث ایجاد کلاژن، الاستین و رگ‌های خونی می‌شود که سلامت واژن را بهبود می‌بخشد و به طور کلی، همه علائم آتروفی واژن را کاهش می‌دهد.

درمان با دستگاه مونالیزا، بدون بیهوشی و درد انجام می‌‌گیرد و کمتر از پنج دقیقه طول می‌کشد. برای اینکه مخاط واژن به خوبی ترمیم و بهبود یابد، توصیه می‌گردد که درمان طی سه نوبت با فواصل ۱۸ هفته تکرار شود. پس از آن، برای حفظ نتیجه طولانی مدت، سالانه یک بار درمان را تکرار کنید.

اگر می‌خواهید در مورد کاربردهای درمانی لیزر مونالیزا مطالعه کنید روی لینک آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید.

 

نظر دهیداطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

از زبان بیماران

© 2017-2019 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.