آیا بعد از جراحی لابیاپلاستی میل جنسی کاهش می‌یابد؟

ارتباط جراحی لابیاپلاستی با میل جنسی خانم‌ها

لابیاپلاستی یک پروسه جراحی است که در آن، اندازه و شکل لابیاهای کوچک واژن اصلاح می‌شود و دو طرف لابیاها به صورت متقارن درمی‌آیند. بسیاری از افراد این تصور را دارند که با برداشتن بافت اضافه لابیاها حساسیت آن ناحیه کمتر می‌شود. اما حقیقت فراتر از این است، در واقع در جراحی لابیاپلاستی هیچ عصبی از بین نمی‌رود و انجام لابیاپلاستی نه تنها مانع لذت و میل جنسی نمی‌شود بلکه کیفیت رابطه را نیز افزایش می‌دهد. در ادامه این مطلب، به تأثیرات جراحی لابیاپلاستی بر روی کیفیت رابطه جنسی می‌پردازیم.

لابیاپلاستی و لذت جنسی

همانطور که گفته شد در جراحی لابیاپلاستی اندازه لابیاها کوچک می‌شود و باعث می‌شود تا در هنگام برقراری رابطه جنسی، ناحیه کلیتوریس بیشتر لمس و تحریک شود. یک جراح متخصص بایستی به گونه‌ای جراحی لابیاپلاستی را انجام دهد تا کوچکترین اسکاری در اطراف ناحیه کلیتوریس ایجاد نکند تا مانع لذت جنسی در رابطه نشود.

لابیاپلاستی و درد ناحیه تناسلی

با انجام عمل لابیاپلاستی می‌توانید درد ناحیه تناسلی را کاهش دهید. یک مشکل بسیار رایج در بیماران مبتلا به لابیاهای بزرگ، احساس درد هنگام دوچرخه سواری، اسب سواری یا حتی هنگام پوشیدن شلوارهای تنگ است. این اختلال می‌تواند علاوه بر آنکه میل جنسی فرد را کاهش دهد باعث مقاربت‌های دردناک نیز شود. با انجام جراحی لابیاپلاستی و اصلاح سایز و ظاهر لابیاها می‌توان این اختلال را درمان کرد و درد این ناحیه را از بین برد. مهمتر از همه، لابیاپلاستی می‌تواند آسیب‌هایی که بر اثر زایمان به واژن وارد می‌شود را نیز درمان کند. این آسیب‌ها ممکن است باعث مقاربت‌های دردناک برای فرد شود. با انجام جراحی لابیاپلاستی و برطرف نمودن این آسیب‌ها می‌توانید رابطه جنسی لذت بخشی داشته باشید.

لابیاپلاستی و اعتماد به نفس

رابطه جنسی باید احساس زیبایی، قدردانی و بیشتر از همه، احساس رضایت را در فرد ایجاد کند. اگر در طول رابطه جنسی احساس خجالت و نارضایتی داشته باشید، در نهایت احساس بدی نسبت به خود خواهید داشت. برای برخی از زنان، اعتماد به نفس پایین نه تنها باعث می‌شود که کیفیت رابطه جنسی آن‌ها کاهش یابد بلکه می‌تواند منجر به کاهش میل جنسی فرد نیز شود. به طور کلی، هدف از جراحی‌های زیبایی ایجاد احساس رضایت و اعتماد به نفس در افراد است و جراحی لابیاپلاستی نیز می‌تواند باعث افزایش اعتماد به نفس و میل جنسی و بهبود کیفیت رابطه جنسی شود.

برای آنکه در رابطه با لابیاپلاستی با لیزر بیشتر بدانید، روی لینک آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید.

نظر دهیداطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

از زبان بیماران

© 2017-2019 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.