تشخیص علت ناباروری

           هیستروسکوپی و لاپاروسکوپی

راه حل مطمئن تشخیص علت ناباروری

معاینه دقیق ساختار داخل لگن خانم‌ها می‌تواند اطلاعات مهمی را در مورد علت‌های احتمالی ناباروری و یا سایر بیماری‌های رایج زنان و زایمان در اختیار پزشک قرار دهد.
در اغلب موارد که تشخیص مشکل از طریق معاینات خارجی امکانپذیر نیست، هیستروسکوپی و لاپاروسکوپی راه حل مناسبی برای تشخیص علت هستند. از طریق این دو عمل جراحی کوچک، می‌توان به شکل مستقیم ارگان‌های داخل لگن را مورد بررسی قرار داد. ممکن است از هیستروسکوپی و یا لاپاروسکوپی به عنوان بخشی از مراحل درمان نازایی کمک گرفته شود که این مسئله بستگی مستقیم به شرایط جسمانی فرد دارد.
هیستروسکوپی و لاپاروسکوپی می‌توانند تنها برای تشخیص علت بیماری تجویز شوند و یا برای تشخیص و درمان به صورت همزمان، توصیه شوند.
در مورد عمل لاپاروسکوپی به شکل اختصاصی، نیازهای هر بیمار بسته به شرایط جسمانی‌اش متفاوت از دیگری است. فرآیند وارد کردن لاپاروسکوپ یکسان است اما شرایط جسمی و علت مشکل برای یک بیمار با بیمار بعدی کاملا فرق دارد و همین موضوع یک عمل را از دیگری متمایز می‌کند.
اندازه‌گیری فشار و دمای بدن هر چند ساعت یک بار پیش از انجام عمل لاپاروسکوپی ضروری است. اما مهم‌ترین مسئله انتخاب پزشکی است که در انجام این کار حاذق و باتجربه باشد. لاپاروسکوپی عمل جراحی پیچیده‌ای است و به همین دلیل مهارت جراح در نتیجه کار تاثیر بسزایی دارد. از آنجا که این عمل جراحی به صورت بسته انجام می‌شود و کار با ابزارهای تصویربرداری همزمان دقت عمل بالایی را می‌طلبد که در طول زمان می‌توان به آن رسید.

منابع

نظر دهیدSmithe197

5 سال پیش

Hey! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good gains. If you know of any please share. Many thanks! eabakbbkfegbcdbd

اطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

۰۹۳۹۴۱۶۲۷۸۸

از زبان بیماران

© 2017-2019 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.