رفع شلی و افتادگی واژن با لیزر مونالیزا

اغلب زنان در سراسر جهان در دوره‌ای خاص از زندگی، از شلی و افتادگی واژن رنج می برند. شلی و افتادگی واژن از این جهت نگران‌کننده است که تجربه لذت از رابطه جنسی و ارگاسم را برای زنان دچار اشکال می‌کند. علت این موضوع، کاهش اصطکاک بین واژن و آلت تناسلی مرد است و می‌تواند موجب کاهش اعتماد به نفس در زنان ‌شود. به منظور بازیابی اعتماد به نفس از دست رفته و لذت بردن از رابطه جنسی، استفاده از روش‌هایی برای رفع شلی و افتادگی واژن بسیار مهم است. درعلم پزشکی لیزرمونالیزا تاچ به عنوان یک روش غیر تهاجمی برای رفع شلی و افتادگی واژن معرفی شده است. اگر می‌خواهید در مورد روش‌های زیبایی واژن بیشتر مطالعه کنید می‌توانید روی لینک آن کلیک کنید.
لیزر مونالیزا تاچ
لیزر مونالیزا دارای تاییدیه وزارت بهداشت ایران، CE اروپا و FDA آمریکا بوده و برای جوانسازی و رفع شلی و افتادگی واژن مورد استفاده قرار می‌گیرد. این روش می‌تواند باعث بهبود وضعیت مخاط واژن ‌شود. تکنیک مورد استفاده در این روش لیزر CO2 فرکشنال است که به صورت ویژه برای این دستگاه تعبیه شده است. در روش لیزر مونالیزا تاچ علاوه بر کوتاه بودن روش درمانی (حدود ۱۵ دقیقه)، هیچگونه بخیه و برشی ایجاد نمی‌شود و در نتیجه رفع شلی و افتادگی واژن توسط آن نیازی به بستری شدن در کلینیک یا بیمارستان ندارد .
مزایای استفاده از لیزر مونالیزا تاچ
این روش باعث جوانسازی واژن و کاهش علائم مربوط به آتروفی واژن (قبل و بعد از دوران یائسگی) می‌شود. لیزر مونالیزا روشی ایده آل برای تحریک کلاژن موجود در دیواره‌ واژن است و موجب آبرسانی و ترمیم بافت عملکردی آن می‌شود و می‌تواند به بهبود اعتماد به نفس و لذت جنسی کمک کند.
کاندیدای مناسب برای لیزر مونالیزا
تمامی زنانی که به علت تغییرات اجتناب ناپذیر هورمونی در طول زمان، دچار شل و افتادگی واژن شده‌اند، می‌توانند از این روش استفاده کنند. به یاد داشته باشید که بهترین راه برای رسیدن به نتیجه مطلوب، مشورت با پزشک متخصص است.
شما می‌توانید برای مشاوره تخصصی‌تر در مورد رفع شلی و افتادگی واژن با لیزر مونالیزا با ما در تماس باشید.

نظر دهیداطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

از زبان بیماران

© 2017 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.