آیا زیبایی واژن فقط با جراحی صورت می‌گیرد؟

بسیاری از زنان به دلایل مختلفی از جمله زایمان، یائسگی، درمان سرطان و … دچار مشکلات واژنی متعددی از لحاظ زیبایی و پزشکی می‌شوند مانند از بین رفتن زیبایی واژن که تاثیرات مخربی در زندگی جنسی آن‌ها می‌گذارد. امروزه روش‌های غیر جراحی مختلفی برای زیبایی واژن، جوانسازی واژن و بهبود عملکرد آن وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
رادیوفرکوئنسی
یکی از درمان‌هایی که روی زیبایی واژن بسیار اثر گذار است رادیوفرکوئنسی یا RF است. در این روش از انرژی گرمایی برای سفت شدن بافت واژن استفاده می‌شود که موجب استحکام نواحی داخلی و خارجی واژن و بهبود زیبایی واژن می‌شود. امواج رادیویی زمانی که در درجه حرارت مطلوب اعمال شود موجب انقباض بافت و محکم شدن فیبرهای کلاژن بافت واژن می‌شود.
جراحی زیبایی واژن (لابیاپلاستی) با لیزر
استفاده از لیزر اثرات زیبایی و جوانسازی بسیاری دارد. اصلی‌ترین اثر لیزر همانند روش رادیوفرکوئنسی محکم کردن بافت واژن است که نه تنها موجب زیبایی واژن و در نتیجه افزایش اعتماد به نفس و لذت جنسی می‌شود، بلکه می‌تواند مشکلاتی مثل بی‌اختیاری ادرار استرسی را نیز رفع کند.
PRP (پلاسمای غنی از پلاکت)
درمان PRP به عنوان یک روش طبیعی جوانسازی استفاده می‌شود چرا که در این روش از فاکتورهای رشد و پلاکت موجود در خون خود فرد استفاده می‌شود. پلاسمای غنی از پلاکت موجب تحریک تولید کلاژن و جوانسازی و سلامت بافت واژن می‌شود. این روش علاوه بر تاثیرات زیبایی واژن در رفع مشکلات پزشکی مثل بی‌اختیاری ادرار، درد هنگام رابطه جنسی و خشکی واژن نیز اثر گذار است.
نخ پلی دیوکسانون
استفاده از نخ یکی از روش‌های غیر جراحی جدید برای زیبایی واژن است. این روش بیشتر برای کشیدن و لیفت بافت‌های صورت استفاده می‌شود، اما نخ‌های پلی دیوکسانون (PDO) اثرات مشابهی روی نواحی واژنی دارد و موجب تحریک تولید کلاژن و استحکام و جوانسازی واژن می‌شود.
اگر می‌خواهید در مورد سفید کردن واژن مطالعه کنید روی لینک آن کلیک کنید. همچنین می‌توانید برای مشاوره با ما در تماس باشید.

نظر دهیداطلاعات تماس

تهران، گیشا (کوی نصر)، خیابان علیایی غربی، پلاک ۵۲، طبقه سوم، واحد جنوبی - یکشنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

۶ - ۸۸۲۴۸۴۸۵ (۹۸۲۱+)

۰۹۳۹۴۱۶۲۷۸۸

از زبان بیماران

© 2017-2019 Dr.Saffarzadeh. Provided By Sisarv.